Шок! Першими у космосі побували нацисти?

Загублений світ
Шок! Першими у космосі побували нацисти?
Поширити в соціальних мережах:

Ракету створив інженер з «Аненербе» …

Історія розвитку космонавтики може стати ще одним плацдармом для дискусій. За словами колишнього контр-розвідника СРСР Володимира Цибулькіна, першим космонавтом в історії людства був не Юрій Гагарін. Але хто ж тоді?

Аби про це дізнатися, потрібно повернутися у часи Другої світової війни, коли в нацистській Німеччині існував підрозділ «Аненербе», який і досі вражає технологічними проривами того часу. Дослідивши архіви нацистської наукової організації, Володимир Цибулькін, заявив, що перший успішний запуск керованого людиною космічного корабля здійснили науковці Третього Рейху.

«Там сидів ссівський офіцер. Це був перший космонавт серед людства. Ракета реально вийшла у космос», - каже Володимир Цибулькін.

Цю ракету створив інженер з «Аненербе» Вернер фон Браун. Правда це чи ні, достеменно невідомо, але  дослідниця історії Третього Рейху Юлія Константінова розповіла, що вже після війни Вернер фон Браун брав участь в американському проекті висадки на Місяць, який пройшов успішно.

Адольф Гітлер був у захваті від розробок Вернера фон Брауна, але в той момент розглядав ракети виключно як можливість перемогти у війні. Він марив тисячами ФАУ-2, які полетіли б на Лондон, москву та Нью-Йорк. Проте 1945 року Третій Рейх вже не мав коштів на виготовлення такої кількості ракет.

Тож як фахівцям з «Аненербе» вдалося здійснити небачений раніше технологічний прорив, що ледь не призвів до їхньої перемоги у Другий світовій? Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше