Містична трансформація: на очах у дослідників паранормального статуя у Вишнівецькому палаці змінила обличчя

Загублений світ
Містична трансформація: на очах у дослідників паранормального статуя у Вишнівецькому палаці змінила обличчя
Поширити в соціальних мережах:

Трапилося це загадкове явище у знаменитій «Дзеркальній залі»…

Вишнівецький палац, розташований у смт Вишнівець Збаразького району Тернопільської області, є архітектурною перлиною XVIII століття. Тривалий час він служив резиденцією для князів Вишневецьких. Сьогодні ж палац відіграє роль музею, але свого часу його відвідували королі і називали «українським Версалем».

Особливим місцем у цій архітектурній структурі є «Дзеркальна зала», яка славиться не лише своєю красою, але й загадковими явищами. Наприклад, як розповідають працівники музею, при вимкненні світла, кімнатою раптово починає стелитися таємничий туман. Група дослідників паранормального намагалася розгадати природу цього явища.

«Коли група була у «Дзеркальній залі», то я на моніторах побачив, як пішла енергетична хвиля, яку сприймали в музею як туман», - розповів майстер фен-шуй Давид Векула, один з дослідників, який відстежував події в замку за допомогою спеціального обладнання в одній із кімнат палацу.

Але одне із найбільших здивувань у дослідників викликала статуя з «Дзеркальної зали», коли під час нічного сканування раптово змінила обличчя.

«Дави, на одній статуї бачимо обличчя змінюється. – розповідав через рацію зв’язку один із дослідників. – Воно перетворюється інколи на жіночий образ, а потім повертається до свого первісного вигляду».

Тоді група навіть не здогадувалась, що це може означати. Несподіване припущення вони отримали вже наприкінці дослідження від самих працівників музею.

Що вони сказали, та як проходило дослідження дивись просто зараз у сюжеті проєкту «Загублений світ»:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше