Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Ми мусимо це пам'ятати і свідчити»: українські автори випустили збірку творів «Війна 2022»

Загублений світ
«Ми мусимо це пам'ятати і свідчити»: українські автори випустили збірку творів «Війна 2022»
Поширити в соціальних мережах:

Ця збірка вражає своєю важливістю, адже створена в реальному часі конфлікту…

Українські поети видали надзвичайно важливу збірку творів, яка відзначається своєю потужною творчістю та відображенням подій на фоні війни. Збірка «Війна 2022» включає твори 42 видатних українських літераторів, які зафіксували свої відчуття і роздуми про війну, яка охопила Україну після 24 лютого 2022 року.

Ця збірка вражає своєю важливістю, адже вона створена в реальному часі конфлікту, що робить її унікальною. Українські поети в цих віршах спільно долають біль, який прийшов із війною, перетворюючи його на щось прекрасне через слово та мистецтво.

«Це справді такий потужний корпус літератури, яка писалася в цей найживіший, найсвіжіший період війни 2022 року. Якщо ми про це забудемо, то залишимо цей злочин не покараним. Ми мусимо це пам'ятати і свідчити», - каже видавчиня та поетеса Мар’яна Савка.

Збірка «Війна 2022» - одне з перших мистецьких видань від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Автор ідеї - редактор порталу нова Польща Євген Клімакін –у передмові називає цю книжку «антологією болю і любові».

У книзі є проза, есе, спогади та, звісно, вірші відомих українських поетів, таких як: Ліна Костенко, Сергій Жадан, Артем Чех, Юрій Андрухович, Лариса Денисенко, та багатьох інших. Попри всю важкість теми війни, у цій збірці лейтмотивом є оптимізм і любов, що свідчить про міцний дух українських поетів та їх віру в краще майбутнє.

Подробиці дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше