Переписувалася з фанатами: муміфіковане тіло зірки Playboy знайшли біля комп’ютера за рік після її смерті

Загублений світ
Переписувалася з фанатами: муміфіковане тіло зірки Playboy знайшли біля комп’ютера за рік після її смерті
Поширити в соціальних мережах:

Жахлива історія самотності і залежності від соціальних мереж акторки Іветт Вікерс…

Заради лайків ми розбиваємо одне одному голови, лягаємо під ніж хірургів і божеволіємо. Соціальні мережі здатні зробити нас мільйонерами, прославити на весь світ, або ж – забрати життя і лишити самотніми. Як сталося у випадку американської акторки та колишньої зірки Playboy Іветт Вікерс. Історія, яка сталася більше десяти років тому приголомшила світ тоді, а сьогодні від неї волосся стає дибки.

Одного дня модель Playboy знайшли мертвою у власному будинку – 83-річна жінка померла біля комп’ютера, на якому була відкрита її Фейсбук-сторінка. У соцмережі у неї було сотні друзів та підписників, але жінка так і просиділа мертвою цілий рік. За цей час тіло Вікерс встигло муміфікуватись.

Найстрашніше, що незадовго до смерті, вона спілкувалася не з друзями та рідними, а з фанатами у мессенджері. Іветт Вікерс грала у другосортних фільмах жахів. Таким же ж виявився і кінець її життя, схожий на фільм про залежність, який замість того, аби об’єднувати людей, кидає їх у прірву самотності.

Щодня кожен з нас годинами зависає у соцмережах: гортає безкінечну стрічку, завантажує свої фото, отримає лайки і задоволення. Без соцмереж ми вже не в силах прожити і дня – це звичка, і справжня залежність. Але чому так сталося? Пошуки відповіді на це питання дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше