Знайдений надсучасний чіп у черепі Наполеона, наштовхує вчених на думку про інопланетний імплантат

Загублений світ
Знайдений надсучасний чіп у черепі Наполеона, наштовхує вчених на думку про інопланетний імплантат
Поширити в соціальних мережах:

Невже полководцем керували гості з інших планет?..

Вчені зробили сенсаційне відкриття – в черепі Наполеона Бонапарта було знайдено надсучасний мікрочіп! Сталося це під час додаткового обстеження решток видатного французького полководця ще у 2018 році. Ця знахідка шокувала науковий світ.

Варто зазначити, що перші чіпи були винайдені лише через 200 років після смерті Наполеона. Тому виявлення мікрочіпа в його черепі наштовхнуло вчених на думку, що цей імплантат має явно неземне походження.

Дослідник аномальних явищ з Іспанії, Девід Парцеріса, стверджує, що інопланетяни могли впливати на історію людства і продовжують це робити зараз. Цю думку підтримує і професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Петро Масляк. Він розповідає, що Наполеон неодноразово казав, що є лише маріонеткою могутніх сил:

«Оточення його дуже вихваляло і казало, що він геній і зможе завоювати весь світ. А він казав, що якісь сили невідомі ведуть мене. Коли я перестану їм бути потрібен, вони приб’ють мене як муху. Так з ним і трапилося».

Військові експерти завжди запевняли, що стратегія і тактика Наполеона значно випереджали свій час. Тепер це можна пояснити можливим втручанням інопланетних сил. Заглибившись в архіви, вчені виявили, що Наполеон був далеко не єдиним, кому прибульці могли допомогти возвеличитись.

Чи дійсно інопланетяни впливали на історію людства? Відповідь на це питання залишається загадкою. Проте знайдений мікрочіп у черепі Наполеона змушує переглянути деякі історичні факти та можливо навіть переписати історію заново.

Більше цікавих подробиць про це – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше