Феномен передчуття: історії пасажирів Титаніка, які в останній момент здали квитків на смертельний рейс

Загублений світ
Феномен передчуття: історії пасажирів Титаніка, які в останній момент здали квитків на смертельний рейс
Поширити в соціальних мережах:

Аж 200 осіб перед відправленням лайнера відмінили свої поїздки…

Людські рішення можуть бути базовані на різних факторах, включаючи інтуїцію, підсвідомі сигнали та інші навколишні впливи. Але раціонально пояснити феномен, який не раз спостерігали страхові компанії, неможливо. Мова про явище, коли частина пасажирів кораблів, літаків та потягів, які мають потрапити у катастрофу, в останній момент здають квитки на фатальний рейс. Найяскравішим прикладом є історія Титаніку, коли аж 200 осіб відмінили свої поїздки на легендарному лайнері.

Один із таких пасажирів, банкір Джон Морган, відмовився від поїздки, пояснюючи своє рішення не бажанням бути «піддослідним кроликом» на першому рейсі. Інший пасажир, лондонський бізнесмен Джон Мідлтон, побачив передчуття трагедії у своєму сні, але вирішив не вірити у провидіння. Тим не менш, обставини склалися так, що саме він опинився серед тих, хто здав квиток на останній момент – його бінес-партнери з Нью-Йорка перенесли зустріч.

Ці історії, які здаються надзвичайними, можуть бути просто випадковістю. Проте, вони викликають серйозне обговорення про психологію людського рішення в умовах ризику та загадковості. Чи може інтуїція або передчуття впливати на наше поведінку в критичні моменти? Чи просто це випадковість, яка набуває великого значення через наслідки?

До цих питань поки що немає однозначної відповіді. Проте, історії, подібні до тих, які сталися на Титаніку, продовжують захоплювати уяву та ставити під сумнів природу людських рішень в критичних ситуаціях.

Більше таких історій – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Жахливі ритуали в Європі епохи неоліту: жінок зв’язували та ховали заживо
«Загублений світ: Випалена земля» - як українські фермери розвивають аграрний сектор
Читати більше