Пентагон більше не є найбільшою офісною будівлею в світі: яка споруда посіла перше місце?

Пентагон більше не є найбільшою офісною будівлею в світі: яка споруда посіла перше місце?
Поширити в соціальних мережах:

Її відкриття відбулося 17 грудня 2023 року…

Суратська алмазна біржа стала найбільшою офісною будівлею у світі, перевершивши у розмірах легендарний Пентагон у Вірджинії, повідомляє видання iflscience. Новий комплекс складається з дев'яти веж, кожна з яких має 15 поверхів, об'єднаних центральним хребтом. Його площа становить більше 660 тисяч квадратних метрів, що перевищує Пентагон, який займає 620 тисяч квадратних метрів.

Основний бізнес біржі – торгівля діамантами, і вже зараз вона має понад 4500 офісів для торговців. Крім того, тут розташований перший у світі діамантовий торговий центр із 27 салонами ювелірних виробів.

Щоб забезпечити комфортне середовище, будівля оснащена кондиціонерами, проте акцент зроблено на максимальне використання природного освітлення та вентиляції. На даху встановлено сонячні панелі, що сприяють екологічному споживанню енергії.

Відкриття біржі відбулося 17 грудня 2023 року за участі прем’єр-міністра Нарендри Моді. Він планує створити в Сураті Diamond Research and Mercantile City (DREAM), яка має стати діамантовою столицею світу.

Проте, не дивлячись на всю розкіш та грандіозні плани, існують застереження щодо успішності проекту. Деякі компанії, як Kiran Gems, вже повернулися до своїх попередніх штаб-квартир у Мумбаї, ставлячи під сумнів ефективність нової офісної будівлі.

Проте за словами фахівців, інфраструктура світового класу готова, і зараз місту потрібно активізувати роботу над зв'язком, готелями, лікарнями та школами. Таким чином, хоча є певні виклики, Сурат має потенціал стати ключовим гравцем на світовому ринку діамантів.

Читай також:

Фото: VaishP/Wikimedia Commons

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше