Містична водойма в Естонії: 13-річний підліток розповів, як впав у криницю і опинився у паралельному вимірі

Загублений світ
Містична водойма в Естонії: 13-річний підліток розповів, як впав у криницю і опинився у паралельному вимірі
Поширити в соціальних мережах:

Вважається, що ця водойма була утворена метеоритом багато років тому…

У Тухалі, невеличкому селищі в Естонії, ховається не лише мальовничий пейзаж та старовинні легенди, а й щось набагато більше – містична криниця, яка, за словами місцевих жителів, може бути не лише джерелом води, але й порталом до іншого світу.

Вважається, що ця давня водойма була утворена метеоритом багато років тому. Протягом століть вона не лише служила джерелом води для місцевих мешканців, а й обросла численними міфами та легендами. Одна з них – про її здатність бути переходом до паралельного світу. А липневого дня 2016 року ця легенда отримала нове життя.

13-річний підліток зник безслідно під час екскурсії місцевим заповідником. Майже двотижневі пошуки не дали результатів – юнак наче крізь землю провалився. Але вже за чотири дні його знайшли непритомним біля криниці Тухала на території заповідника, а те, що він розповів, не вкладалося в голові.

За словами самого підлітка, він ненароком потрапив до паралельного виміру, коли заглянув у воду криниці. Швидкий вихор відкинув його у світ, де дерева й рослини набирали чудернацьких форм. Ще більше диву викликали обряди, які проводили там загадкові люди, які і пояснили хлопчикові, що він опинився у паралельному вимірі. І лише стрибок назад у криницю поверне його додому.

Звісно дорослі не повірили дитині, вважаючи його розповіді наслідками стресу, але отвір у криниці все ж таки зачинили.

«Взагалі криниця Тухала називають криницею відьом. Він вважається входом до світу відьм та відьмаків, тому що люди, які мають надможливості, вважаються представниками світу іншого виміру. Деякі з них живуть у нашому світі, але більшість мешкає у своєму вимірі. Дуже рідко, за допомогою порталів, вони переміщуються звідти сюди, аби побачитись зі своїми родичами», - розповів експерт з окультизму Дмитро Дульський.

Більше подробиць про криницю Тухала дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше