Чим успішніше буде діяти армія рф – тим більш ймовірна масова мобілізація у росії

Чим успішніше буде діяти армія рф – тим більш ймовірна масова мобілізація у росії
Поширити в соціальних мережах:

Путіну не вистачить нинішніх сил для захоплення України…

Якщо війна в Україні затягнеться – масова мобілізація у росії неминуча. Адже ще у 2016 році авторитетна розвідувальна компанія Stratfor на підставі наукових методик розрахувала необхідну кількість російських солдатів для захоплення та утримання території України.

Щоб захопити лише Східну Україну, потрібно близько 135 тисяч живої сили, а для утримання ще плюс 200 тисяч. Тобто росії необхідно для війни з Україною близько 400 тисяч солдатів за загальної кількості збройних сил у 900 тисяч.

Це мінімум удвічі більше за нинішнє угруповання. Адже утримувати територію значно складніше, ніж завоювати. Лише Схід України – це 223 тисячі кв. км, тисячі міст і сіл, шляхи постачання довжиною в 400 км та 13 мільйонів людей, які не сидітимуть, склавши руки. Активний партизанський рух та опір населення – те, з чим доведеться зіткнутися агресору.

Збройні сили росії оцінюються приблизно в 900 тисяч солдатів. Але всіх одразу кинути в Україну не можна. Інакше доведеться оголити проблемні кордони в Прибалтиці з НАТО, на Кавказі та протяжний кордон із Китаєм на Далекому Сході. Крім того, необхідно охороняти стратегічні об'єкти, такі як бункер кремлівського диктатора. Тому набрати необхідні 400 тисяч можна лише за допомогою мобілізації.

Російський політик Геннадій Гудков упевнений, що путін піде на часткову мобілізацію. За даними української розвідки, у певних регіонах росії вже проводиться прихована мобілізація: до служби залучають боржників, ув'язнених та резервістів.

Детальніше про можливу мобілізацію в росії – дивіться в сюжеті прямо зараз:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Історія демократії козаків на півдні України: що здивувало французів, коли вони вперше відвідали Великий Луг?
Нові фейки про Україну від пропаганди рф – пересувні біолабораторії та експерименти над полоненими росіянами
«Без путіна буде гірше»: чому молодь росії, яка не пам’ятає важких 90-х, вірить у цю пропаганду кремля?
В теракотовій армії першого імператора Китаю знайшли недоторкану камеру з 16-тонною труною: кому вона належить?
Історія без компромісів: як росіяни намагались змусити відомого дослідника з Херсону переписати історію міста
Читати більше