Арсенал «Тіней»: ракети Storm Shadow в Україні ставлять кремль у глухий кут

Гроші
Арсенал «Тіней»: ракети Storm Shadow в Україні ставлять кремль у глухий кут
Поширити в соціальних мережах:

Франко-британська ракета вражає навіть добре захищені цілі…

Британські ракети Storm Shadow або «Тінь шторму» з дальністю польоту не менше 300 км здатні змінити ситуацію на фронті. Про те, що перші британські Storm Shadow вже в Україні підтвердив Президент Володимир Зеленський, коли в телефонному режимі подякував за них британському Прем'єру Ріше Сунаку. Новина викликала паніку у кремлівських пропагандистів і не дарма.

Франко-британська ракета вражає навіть добре захищені цілі, тому що летить на дуже низькій висоті і залишається непоміченою для протиповітряної оборони ворога.

«Її скидають із значної висоти. Після цього вона різко спускається до висоти 40 метрів, причому летить, оминаючи рельєфи місцевості», - розповів авіаційний експерт Валерій Романенко.

Програмується «Тінь шторму» перед вильотом ще на землі. У її пам'ять закладають маршрут, а також супутникові знімки поверхні, над якою летітиме ракета. Крім цього, Storm Shadow може підтримувати зв'язок із супутниками. У такий спосіб вона може орієнтуватися на місцевості з великою точністю.

«На кінцевій ділянці, перед атакою цілі, в ракеті ще спрацьовує тепловізійна головка самонаведення. Storm Shadow сканує простір, знаходить відповідну ціль, яка була закладена у її пам'яті, і з величезною точністю вражає саме її», - розповів головний редактор військового журналу Defense Express Олег Катков.

Які можливості відкриває ця зброя для України, на яку відстань долетить і по яким ворожим об'єктам вдарить? Про це у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше