«Загублений світ»: як війна впливає на розвиток технологій

Загублений світ
«Загублений світ»: як війна впливає на розвиток технологій
Поширити в соціальних мережах:

Війна – це горе, смерть та страждання. Але…

1 квітня, о 17:00, на телеканалі 2+2 вийде випуск інформаційно-пізнавального проєкту «Загублений світ. Винайдено для перемоги» про технологічні досягнення та дивовижні розробки, що з’явилися під час великої війни й тепер наближають перемогу України.

Війна – це горе, смерть та страждання. Але не секрет, що для науково-технічного прогресу війна часто стає каталізатором до стрімкого розвитку. Винахідники, інженери та підприємці об’єднують свої зусилля, створюючи колективний інтелект. Проривні технології, новітні досягнення, нестандартні підходи та інноваційні рішення – те, що супроводжувало всі великі війни в історії людства – нині переживає Україна.

Автор і ведучий програми Максим Сухенко розкаже про відомі військові проєкти, які згодом стали продуктом масового використання та принесли багато користі, на кшталт супер клею, мікрохвильової печі, коктейльної соломинки чи інтернету.

Крім того, у цьому випуску глядачі побачать українські виноходи технології, якими Україна пишатиметься ще не одне десятиліття та чим може сміливо ділитися зі світом: супер рекорд українського снайпера та української гвинтівки. Як створювали унікальну сучасну зброю, що майже не має аналогів?! Та як «війна» допомагає рятувати життя – сучасні вітчизняні медичні розробки, що змінили світ.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше