Стимулює активність, а іноді – небезпечне для життя: як магнітне поле Землі впливає на людей?

Загублений світ
Стимулює активність, а іноді – небезпечне для життя: як магнітне поле Землі впливає на людей?
Поширити в соціальних мережах:

Різні види магнітних полів можуть мати різні наслідки для людей…

Магнітне поле є невидимим щитом, який оточує нашу планету та кожного з нас. Хоча ми не бачимо його, воно відіграє критичну роль у нашому благополуччі та житті. Захищаючи нас від магнітних бур та сонячної активності, воно є ключовим фактором для збереження нашого здоров'я та самопочуття.

«Різні види магнітних полів можуть мати різні наслідки для людей. Деякі можуть стимулювати активність, інші можуть впливати на наше самопочуття, а деякі навіть можуть бути небезпечними для життя», - розповів доктор геологічних наук Сергій Вижва.

Причини цього явища закладені в фізиці. Хоча людина на 80% складається з води, присутність заліза в нашому організмі відіграє важливу роль.

«Варто врахувати, що наша кров, в основному, складається з лейкоцитів та еритроцитів. Останні в своїй основі мають атом заліза – магнітний мінерал. На потік цих магнітних мінералів в крові дуже сильно впливає зовнішнє магнітне поле», - пояснив геофізик Михайло Орлюк.

Отже, наше самопочуття та здоров'я можуть бути прямо залежними від рівня магнітного поля. Низький рівень може призводити до погіршення нашого стану і навіть впливати на емоційний стан.

Навіщо Землі потрібне таке потужне магнітне поле, а також – як, теоретично, воно утворилося, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Очевидець розповів про таємничу появу «лісової людини» на Міжнародному симпозіумі науковців
Читати більше