«Загублений світ» розкаже вражаючі історії легіонерів у лавах ЗСУ

Загублений світ
«Загублений світ» розкаже вражаючі історії легіонерів у лавах ЗСУ
Поширити в соціальних мережах:

Про подвиги іноземних добровольців, які нині захищають Україну…

04 березня о 17:00 канал 2+2 покаже новий випуск «Загубленого світу» про подвиги іноземних добровольців, які залишили свої мирні міста, домівки і рідних, щоб стати на захист України.

На третій день повномасштабної війни Володимир Зеленський ініціював створення Інтернаціонального легіону та закликав добровольців з інших країн доєднатися до наших сил тероборони. Впродовж першої доби Міноборони отримало кілька тисяч заяв від іноземців. До нас прибули легіонери з 55-ти країн світу, навіть із таких віддалених куточків, як Бразилія, Південна Корея, Аргентина, Тайвань та Австралія. Якщо для одних захист України був справою честі, для інших – продовження їхньої власної війни. Так, у боях за Широкине та в обороні Бахмута брали участь чеченські добровольці, прихильники вільної Ічкерії, для яких перемога України – єдиний шанс повернути власну незалежність. 

У випуску «Загублений світ. Легіонери свободи» з ведучим Геннадієм Попенком глядачі почують, як від початку вторгнення легіонери воюють за свободу України.

Як онук Джона Кеннеді звільняв Харківщину у складі групи спецпризначенців, хто із західних політиків одягнув український піксель, як 72-річний французький чемпіон із мотокросу подолав на велосипеді дві тисячі кілометрів, щоб долучитися до спротиву українців, а також що мотивує успішних іноземців віддавати життя за країну, про яку вони раніше навіть не чули.

Як цивілізований світ об’єднався, щоб підтримати Україну – дізнавайтеся в інформаційно-пізнавальному проєкті «Загублений світ» 04 березня на телеканалі 2+2.

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше