Путін прирівняв себе до київського князя Володимира Великого, встановивши його пам'ятник навпроти кремля

Загублений світ
Путін прирівняв себе до київського князя Володимира Великого, встановивши його пам'ятник навпроти кремля
Поширити в соціальних мережах:

Навіщо рф монумент людини, яка до їхньої країни не має жодного стосунку?..

4 листопада 2016 року в центрі москви встановили пам'ятник київському князю Володимиру Великому. У людей, які вивчали невигадану історію постає логічне питання – навіщо росії монумент людини, яка до їхньої країни не має жодного стосунку? Але, за словами путіна, які він сказав на урочистому відкритті пам’ятника, «князь Володимир увійшов в історію як збирач і захисник російських земель». Кремль навіть не збентежив той факт, що Володимир до москви не мав жодного стосунку, бо вона з’явилася задовго після його смерті. То навіщо так сильно брехати?

Насправді ж вся ця вистава абсурду була радше вимушеним політичним та ідеологічним кроком – у такий цинічний спосіб загарбники виправдовували анексію Криму та війну, яку вони розв'язали на Донбасі.

«Старання наших сусідів зрозумілі – без отримання права на Русь, уся їхня уявна велич розбивається вщент, а далі Києва фантазії не йде. Для них Київ – це абсолютний ідеал і святиня, так би мовити основа основ», - каже український письменник Дмитро Капранов.

Крім того, увагу привертає і місце встановлення пам'ятника – практично біля стін кремля. У цьому теж є символізм. Ім'я Хрестителя Русі збігається з ім'ям російського диктатора. Тобто путін, вочевидь, провів пряму паралель між собою та давньоруським князем і теж вважає себе збирач земель.

Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше