В’їзд суворо заборонений: в Італії є острів, який робить людей божевільними

Загублений світ
В’їзд суворо заборонений: в Італії є острів, який робить людей божевільними
Поширити в соціальних мережах:

1922 року там збудували психлікарню, але…

Острів Повелья, що розташований на південному заході від Венеції, є предметом легенд та містики вже багато десятиліть. Захоплююча історія цього острова переплелася з реальними подіями, які стали основою міфів та чуток.

1922 року на острові збудували психлікарню, куди звозили всіх ворогів італійського диктатора Беніто Муссоліні. Подейкують, що пацієнтів та персонал закладу постійно переслідували привиди людей. Крім того, відомо, що головний лікар проводив на закритому острів Повелья моторошні експерименти над своїми підопічними. Але за легендою, за два роки після такої практики, лікар-садист втратив розум і покінчив з життям, стрибнувши зі дзвіниці. Його поховали у тій самій дзвіниці, яка, нібито, після цього почала дзвонити сама собою. З того часу острів отримав ім'я «ворота пекла» та став символом загублених душ.

У 60-х роках лікарню закрили, а мешканці остаточно виїхали звідти. Нинішній стан острова залишається таємницею, оскільки він закритий від туристів, а його територію суворо охороняє морський патруль від несанкціонованого вторгнення.

«У людей, які потрапляють в ці місця, руйнується психіка, особистість та здоров’я», - розповів гіпотерапевт Олексій Шевцов.

Але дивні речі почали відбуватися на острові ще задовго до появи на Повелья психлікарні. Виявляється, колись там закопали тисячі людей, декого навіть живцем.

Більше подробиць – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше