Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Відважна українка Юлія Кацімон: геройка, що рятувала співвітчизників від окупантів і сама потрапила до полону

Загублений світ
Відважна українка Юлія Кацімон: геройка, що рятувала співвітчизників від окупантів і сама потрапила до полону
Поширити в соціальних мережах:

Вона не просто рятувальницею за фахом, але й за духом…

Війна завжди випробовує на міць не тільки військових, але й звичайних людей, наділених великим духом та вольовими якостями. Однією з таких є Юлія Кацімон, яка стала героїнею України завдяки своїй відважності та самопожертві під час війни.

Юлія Кацімон не просто рятувальниця за фахом, але й за духом. Вже з перших днів великої війни, вона організувала евакуацію з окупованої Київщини, завдяки чому вдалося врятувати життя кільком тисячам українців. Вона ризикувала своїм кожної секунди. Віра в людей, яким вона допомагала, та в Україну не дала їй зламатися, навіть коли Юлія сама потрапила до рук ворога.

На окупованій Київщині, в селищі Димері, російські вояки перетворили звичайні цивільні підприємства на місця жаху.  Юлія Кацімон була сильно побита і піддана фізичним тортурам. Однак її внутрішня сила та відданість людям та Україні не піддалися навіть в обличчі неймовірних страждань.

Після визволення з російського полону, де Юлія Кацімон провела місяць, перше, що вона зробила, - зателефонувала мамі і повідомила, що жива. А потім одразу ж поїхала до родичів кожного полоненого, с ким була у російській катівні, аби сказати, що їхні рідні живі і чекають на визволення.

Подробиці  дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше