Новий випуск «Загубленого світу» присвячений українським артилеристам

Загублений світ
Новий випуск «Загубленого світу» присвячений українським артилеристам
Поширити в соціальних мережах:

До Дня ракетних військ і артилерії…

30 жовтня о 16:45 на телеканалі 2+2 вийде випуск «Загубленого світу» про унікальні спецоперації українських артилеристів, яких за неймовірну ефективність на полі бою прозвали «богами війни».  

У перші дні російського вторгнення росіяни мали шалену перевагу у гарматах і боєприпасах. У ЗСУ кожен снаряд був на вагу золота, тому військові вигадали хитру схему. Українська піхота із засідок підбивала першу і останню машину у російських колонах, блокуючи їх, а потім ворожу техніку розбивала українська артилерія, не даючи загарбникам жодного шансу. Те, що кілька десятків гармат змогли зупинити величезне військо окупантів, яке йшло на Київ, стало світовою сенсацією. Але насправді за цим дивом стояли аеророзвідники, піхотинці, програмісти-волонтери та артилеристи. 

До Дня ракетних військ і артилерії, який в Україні щорічно відзначають 3 листопада, «Загублений світ» розкаже про героїв-артилеристів та їхні подвиги під час повномасштабного вторгнення.

Чим так славилася артилерія часів Івана Мазепи, як звичайні українські фермери пересіли з тракторів на САУ, щоб знищувати ворожу силу, за допомогою якої унікальної розробки українських ІТ-спеціалістів наша арта б’є точно в ціль, як наші військові сьогодні працюють з артилерійськими системами НАТО та вражають своєю майстерністю весь світ – відповіді у новому випуску «Загубленого світу» з ведучим Геннадієм Попенком.

Про українців і силу їхнього характеру як фактор Перемоги – у новому сезоні «Загубленого світу» щопонеділка на телеканалі 2+2.

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» - «Партизан»
«Загублений світ» розкаже про тренди в архітектурі, які змінюють світ і скоро змінять Україну
Замурована в стіну 4 000 років тому: на Кіпрі знайшли стародавній моноліт з рештками жорстоко вбитої жінки
Стовідсотково українське виробництво: криворізькі майстри представили електричну міні-вантажівку
Гральні шашки з моржових бивнів часів Київської Русі: неймовірні археологічні знахідки на Подолі
Відомо лише про шість особин: найрідкіснішого кита у світу викинуло на берег Нової Зеландії
Читати більше