Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Тварини із надздібностями: хто розвиває швидкість до 390 км/год, а хто вміє перетворюватися на будь-яку іншу істоту?

Загублений світ
Тварини із надздібностями: хто розвиває швидкість до 390 км/год, а хто вміє перетворюватися на будь-яку іншу істоту?
Поширити в соціальних мережах:

Гадаєте, реальний прототип Людини-павука - павук? Зовсім ні!

Ви знали, що у вологому моху живе найживучіша істота на планеті? Це ведмідь, хоч і мікроскопічний. Інакше його ще називають тихоходка. Навіть якщо на Землі зникне вода, повітря і їжа, ця істота виживе. Тихоходці не страшні радіація та навіть відкритий космос. Незнищенність – її суперсила. І це далеко не єдиний землянин із надздібностями.

Найуспішніший у світі хижак – сапсан. Він живе на всіх континентах, окрім Антарктиди, легко може наздогнати будь-яку жертву, тому що він – найшвидше створіння у світі. Під час атаки він може розігнатися до 390 км/год і при цьому ще й маневрувати.

Восьминіг-трансформер – за власним бажанням він може повністю злитися з місцевістю, змінити колір і заховатися в найменшу шпарину. Але найцікавіше, що цей восьминіг може перетворитися на десятки інших істот: від камбал і скатів до медуз і крабів. Він не тільки повторює форму та колір, але й наслідує їхню поведінку.

Електричний вугор – повелитель блискавки. Ця риба подібна на сома, але із секретом. По боках його тіла розташовані електричні органи, що генерують заряд до 1300 Вт.

Як ви думаєте, хто реальний прототип Людини-павука? Павук? Та ні! Це альпійський ібекс, або ж – козеріг. Від хижаків ці тварини ховаються на висоті 3,5 тис м. Ще більше вражаючих фактів про тварин із надздібностями – у сюжеті програми «Загублений світ»

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше