Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Британське оповідання-пророцтво: трагедію Титаніка з моторошною точністю описали за 20 років до катастрофи

Загублений світ
Британське оповідання-пророцтво: трагедію Титаніка з моторошною точністю описали за 20 років до катастрофи
Поширити в соціальних мережах:

Співпадало майже усе, але автор не повірив у своє ж передбачення і загинув на лайнері…

15 квітня 1912 року потонув найбільший та найшвидший британський круїзний лайнер Титанік. А у 1892 році, за двадцять років до трагедії, британський публіцист та журналіст Вільям Томас Стід написав оповідання «Зі старого світу у новий». У ньому він описав зіткнення лайнера з айсбергом, яке з дивовижною точністю повторилося рівно через 20 років.

Крім того, лайнер із оповідання, як і Титанік, мав три гвинти, міг перевозити три тисячі осіб, але не мав достатньої кількості рятувальних човнів. Навіть прізвища капітанів були однакові! За іронією долі, Стід сам не повірив у власне передбачення і опинився на тому злощасному рейсі.

Але як письменник зміг так точно описати те, чого у той час ще не відбувалося?

«Фізики зараз підійшли до розуміння того, що можливо існує єдине інформаційне поле. І з точки зору математики, і з точки зору фізики час – це не щось, що рухається прямолінійно та рівномірно. Ні! Час він, умовно кажучи, існує одночасно. Прямо зараз є і майбутнє і минуле. Отримати доступ до інформації в іншому часовому вимірі можливо через так звані кротові нори або через інші математичні моделі», - каже футуролог Андрій Длігач.

Пророцтво Вільяма Томаса Стіда далеко не єдине щодо Титаніка. Хто ще й як передрік загибель лайнера, а головне – як автори пояснювали появу своїх творів дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше