Таємничий шлях засновника першої в Україні сатанинської церкви: як чаклун перетворився на монаха-екзорциста?

Загублений світ
Таємничий шлях засновника першої в Україні сатанинської церкви: як чаклун перетворився на монаха-екзорциста?
Поширити в соціальних мережах:

Як казав чаклун, їхня віра повністю протилежна християнству, але щось таки змінилося…

У 2014 році в Україні зареєстрували дивну та моторошну організацію – першу в країні сатанинську церкву з назвою «Релігійна громада Божечи». Її заснував Сергій Небога, або як він себе тоді називав чаклун Агобен, з села Пастирське на Черкащині. Просто у себе в городі чоловік побудував храм для поклоніння дияволу. Як казав тоді чаклун, їхня віра повністю протилежна християнству, вони проводили обов’язкові обряди – приносили жертву дияволу, переважно звірів, і мали свою чорну Біблію.     

Але одного дня храм сатани, як його прозвали місцеві мешканці, згорів до тла, винуватців так і не знайшли, а Сергій Небога, неочікувано для усіх зробив чернечий постриг і тепер він – монах Кіпріан.

«Був у моєму житті момент, коли я зрозумів, що, скажімо так, темна чаша переповнена, ваги почали перехилятися. І для мене постриг був одним із шляхів їх вирівняти. А щодо нового імені, то є легенда по одного чаклуна, який повірив у Господа і отримав ім’я Кіпріан. У моєму випадку після постригу отримати таке ім’я, як то кажуть, сам Бог велів», - розповів екс-чаклун, монах Кіпріан Сергій Небога.

Проте чаклунські практики чоловік не полишив. Він тепер виганяє з людей бісів – проводить обряди екзорцизму. Сергій переконаний – він, як ніхто інший, розуміє, як диявол вселяється в людину і відповідно, як його з одержимих вигнати. Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше