Петро Могила: чому вправний військовий полишив кар’єру і почав займатися богослужінням і вигнанням злих духів

Загублений світ
Петро Могила: чому вправний військовий полишив кар’єру і почав займатися богослужінням і вигнанням злих духів
Поширити в соціальних мережах:

Він брав участь у знаменитій Хотинській битві 1621 року...

У 30 років Петро Могила був обраний архімандритом Києво-Печерської лаври. У друкарні цього найдревнішого монастиря вже у 1646 році було видано «Требник» укладений Петром Могилою, де було детально описано технологію проведення обряду екзорцизму. А герб його роду із закодованими символами про цей обряд поміщено на одну із сторінок. Книга вийшла великим накладом, адже автор хотів, аби якомога більше людей ознайомилися з містичними таємницями та могли лікувати одержимість бісами власноруч.  

З історичних джерел відомо, що митрополит Петро Могила продовжував працювати над своїм Требником аж до самої смерті. До цього він навіть придбав землю в районі сучасного Голосіївського парку Києва, аби там, у тиші, закінчити книгу про екзорцизм.

«В цьому Требнику дуже багато молитов приведено вже відомих. Петро Могила їх удосконалив, прибрав якісь помилки, які були раніше. Крім того, вніс туди 37 своїх авторських чинів, авторських молитов і обрядів», - розповіла нащадок роду Петра Могили, дослідниця паранормальних явищ Лариса Бомбушкар.

Цікаво, що Петро Могила міг побудувати достойну військову кар’єру, але раптово все кардинально змінилося. Він брав участь у знаменитій Хотинській битві 1621 року, де об’єднане військо України та Польщі розгромило армію турецького султана Османа ІІ. Саме під час цієї війни Петро Могила раптом і вирішив присвятити своє життя релігії.

Але чому молодий козак так несподівано полишив успішну кар’єру військового і занурився у вивчення богословських книг? І чому через чимало поколінь пра-пра-пра онука митрополита отримала відьомський дар? Цікаві факти про Петра Могилу та його секрети – у сюжеті програми «Загублений світ».

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше