Пандемія COVID-19: росія намагається звинуватити Україну в поширенні коронавірусу світом

Загублений світ
Пандемія COVID-19: росія намагається звинуватити Україну в поширенні коронавірусу світом
Поширити в соціальних мережах:

А масові протести в Нових Санжарах спровокували і підбурювали навмисно…

На початку 2020 року світ здригнувся від появи нового вірусу у Китаї – коронавірусу (COVID-19). Вулиці міст Ухань, де вперше було виявлено смертоносну хворобу, стали порожніми, люди носили маски, а медичний персонал працював у захисних костюмах.

США та країни Європи майже одразу почали евакуацію своїх громадян із Китаю. Але протягом кількох днів після цього Франція, США та Італія повідомили про перші випадки захворювання і в себе. 30 січня ВООЗ оголосила пандемію COVID-19, визнавши її надзвичайною ситуацією світового масштабу.

Україна також взяла участь у реагуванні на кризу і евакуювала своїх громадян з Уханю. Прибулих українців вирішили розмістити на карантин у селищі Нові Санжари. Але коли автобус із людьми приїхав на місце, їх зустрів розлючений натовп барикадами та підпаленими шинами.

Тоді здавалося, що все це влаштувало місцеве населення через страх перед смертельною хворобою. Проте пізніше розслідування з’ясувало, що напередодні прибуття евакуйованих, жителі Нових Санжар отримали панічні СМС про хворих на COVID-19, яких везуть до селища із закликами виходити на мітинги. А панічну атмосферу підтримували провокатори та маніпулятори.

«Це не ми їх так зустрічали, наші б так шини не палили і дороги не перекривали. Це робили не новосанжарівці, а приїжджі», - розповів один з мешканців селища Нові Санжари.

Більше того, після повномасштабного російського вторгнення, рф висунула нелогічні звинувачення на адресу України в поширенні коронавірусу світом.

Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше