Ані на огорожі, ані на попереджувальні знаки туристи не зважають…
Пролетіти над Гранд Каньйоном сьогодні – рідкісна удача. А не так давно – у середині минулого століття – авіакомпанії навмисно змінювали маршрути так, щоб пасажири змогли насолодитися цим неймовірним краєвидом. Через це квитки викупляли на місяці вперед, що спричинило збільшення рейсів, а катастрофи посипалися одна за одною. Наприклад, 30 червня 1956 року над Каньйоном не розминулися два пасажирські літаки, у результаті чого загинули усі 128 пасажирів та членів екіпажу. А за кілька років, під час оглядових польотів, зіткнулися літак та приватний гелікоптер. Загинуло 25 людей.
Однак постійні смерті у Гранд Каньйоні стаються і без участі літаків. Любителі селфі ідуть на смертельні ризики задля яскравого кадру на тлі урвища. Туристи готові утнути таке, що спортсменам-віртуозам і не снилося.
Ані на огорожі, ані на попереджувальні знаки туристи не зважають. Щороку тут зриваються у прірві щонайменше 10 людей. Вижити щастить одиницям. Тож Великий Каньйон по праву вважають найнебезпечнішою у світі локацією для селфі.
«Там дуже підступні обриви. Є місця, де можна не побачити, оступитися і впасти. Вас перекине разів з десять, а в процесі ви сповільнитесь, так і не долетівши до низу», - розповів шоумен та мандрівник Коля Серга, який на власні очі бачив велич Гранд Каньйону.
Однак небезпека не зупиняє відчайдух і вони роблять такі кадри, дивлячись на які земля наче зникає з-під ніг. Подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Дивись також: