Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Привиди Острозького замку: науковець та затятий скептик розповів про шокуючу зустріч із потойбіччям

Загублений світ
Привиди Острозького замку: науковець та затятий скептик розповів про шокуючу зустріч із потойбіччям
Поширити в соціальних мережах:

Розповіді про привидів чоловік завжди сприймав з недовірою…

Привидів фіксують очевидці по всьому світу, але навіть у 21 сторіччі ми не можемо пояснити цей феномен. Що це – оптична ілюзія, міраж чи душі, які не змогли потрапити на той світ? Викладач археології та музею в українському місті Острог Олександр Бондарчук, як науковець та затятий скептик, розповіді про привидів завжди сприймав з недовірою. Але все змінилося після того, як він одного разу затримався у замку-музеї до другої ночі. Раптом на сходах чоловік почув якийсь шум та чиїсь кроки.

«Я дуже перелякався, тому схопив сокиру і побіг туди, звідки чув кроки», - розповів заввідділу охорони пам’яток Острозького державного історико-культурного заповіднику Олександр Бондарчук.  

Однак ні на сходах, ні у сусідній кімнаті нікого не було. Двері та вікна були зачинені, але науковець зненацька відчув поряд із собою якийсь дивний аромат, а у сусідньому залі почали падати книги.

«Це був чи аромат парфумів, чи якийсь церковний запах по-типу ладану, я не можу точно описати. А звук, то наче впала якась важка книжка, наприклад, стародрук. Явно була чиясь присутність», - каже Олександр Бондарчук.  

Тоді чоловік заціпенів від жаху, його серце калаталося так, немов хотіло вискочити з грудей, а ноги стали ватними, ніби чужими. Тоді Олександр зрозумів – треба тікати.

Що з ним трапилося далі? Зумів чоловік пояснити те, що сталося, чи таки повірив у привидів? А також – чому ми бачимо істот із потойбіччя? Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Незрячий Вінницький волонтер із друзями створили мобільну артилерійську установку «міні-хаймерс»
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Динамо» – «Олександрія»
«Ми проїхали «дев'ять кіл пекла»: історія поліцейського з Херсона, який вивозив вагітну дружину з окупації
Доісторичні птахи птерозаври серед нас? Загадкові зустрічі з гігантськими істотами в Америці!
Давно втрачені скарби та храм знайшли підводні археологи серед затонулого стародавнього міста у Єгипті
Читати більше