Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Секрет вічного життя: чому безсмертя може стати не даром, а страшною карою

Загублений світ
Секрет вічного життя: чому безсмертя може стати не даром, а страшною карою
Поширити в соціальних мережах:

Згідно з біблійною історією наші пращури жили по кілька століть…

Перша людина, Адам, помер у віці 930 років. Онук Енос прожив 905 років. Правнук Кенан – 910. Праправнук Малелегіл – 895, а довше всіх Мафусаїл – 969 років. На думку істориків поважний вік біблійних патріархів – це вплив божественних сил. Та чим далі від вигнання з раю, тим меншою ставала тривалість життя.

Відомо, що в Середньовіччі люди жили приблизно до 40 років, і це вважалося старістю. А з появою прогресу в медицині тривалість життя різко зросла вдвічі. Що як ця тенденція буде збільшуватися і далі, а вчені оголосять, що проблему старості вирішено? Футурологи впевнені, це радикально змінить світовий порядок, і подальший розвиток подій залежатиме від того, як саме виглядатиме безсмертя.

Найстрашніший образ безсмертя залишив англійський письменник Джонатан Свіфт. У романі про третю подорож Гулівера автор описує дивних безсмертних істот. До зрілості вони живуть як звичайні люди, потім починають старіти і вже у кволому та хворобливому стані їм судилося бути вічно. Навіть якщо вчені винайдуть формулу безсмертя, чи зможуть вони гарантувати, що після 100 років людина матиме якісне здоров’я? І якою має стати економіка майбутнього, щоб утримувати величезну кількість пенсіонерів?

Про те, що безсмертя може бути не даром, а страшною карою описано в біблійній легенді про Агасфера. Коли Ісуса вели на розп’яття дорогою він обперся на будинок ремісника, щоб трохи перепочити, але той заборонив торкатися його стін. Тоді Ісус сказав, що віднині Агасфер блукатиме світом аж до другого пришестя, тобто житиме цілу вічність.

То як може виглядати світ безсмертних? Більше про це – у сюжеті програми «Загублений світ»

Також не пропустищопонеділка о 17:00 на телеканалі 2+2 нові випуски інформаційно-розважального проєкту «Загублений світ», присвячений війні в Україні, ключовим подіям, що вже змінили її хід та у нас на очах змінюють весь світ, і людям, які роблять нереальне заради нашої перемоги.

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше