Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Переселилися на іншу планету: могла існувати стародавня цивілізація, яка знайшла спосіб подорожувати у космосі

Загублений світ
Переселилися на іншу планету: могла існувати стародавня цивілізація, яка знайшла спосіб подорожувати у космосі
Поширити в соціальних мережах:

Стародавні художники зображали літаючих людей…

Село Буша, яке розташоване на кордоні з Молдовою, - одне із найзагадковіших місць в Україні. Там є древнє скельне святилище, яке з’явилося приблизно у першому тисячолітті н.е. Звичайно, точної дати його створення ніхто не знає, як і не може ніхто розшифрувати, символи, які там зображенні: людина на колінах, дерево, прямокутник, щось схоже на піраміду, а під нею – хрест.

выв

Майже такий хрест висічен і на карпатських петрогліфах. Можливо ці символи та хрести є частиною якогось глобального загадкового пазлу? Адже хрести на п’єдесталах із дивною надбудовою є і в мексиканській піраміді в місті Паленке, зведеному цивілізацією маяй, ще у першому тисячолітті. А також у древньому єгипетському храмі Ісіди. На думку дослідника Олега Єрмакова, так стародавні художники зображали літаючих людей. Невже стародавні цивілізації вміли літати?

Якщо пригадати малюнки на фресках в єгипетському храмі в місті Абідос, то можна побачити, що вони як дві краплі води схожі на вертоліт та космічну ракету.

рщзж

«Могла бути цивілізація, яка, зрештою, знайшла вихід – наприклад, космічне майбутнє. Вона знайшла спосіб подорожувати на інші зірки, паралельні світи і переселилася на іншу планету», - вважає голова УНДЦА «Зонд» Артем Білик.

І це дійсно може бути правдою, адже у в одній із мексиканських пірамід знайшли саркофаг із зображенням, що нагадує астронавта на ракеті-хресті. Приголомшуючі подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше