Рф намагалася висадити там десант з перших днів широкомасштабного вторгнення…
Ми продовжуємо розповідати про неймовірні історії містичної допомоги української природи нашим захисникам у боротьбі з російськими загарбниками: як вона захистила ЗСУ, що гнали окупантів із «Рудого лісу», а «змієві вали» містичним чином не дали окупантам проїхати Білогородку. Проте не лише стихія землі стала на захисти України, стихія моря теж внесла свій вклад у майбутню перемогу.
З перших днів широкомасштабного вторгнення росіяни намагалися висадити морський десант поблизу Одеси та Миколаєва. Для цього з Криму вирушило 11 десантних кораблів – кожен із них може перевозити кілька сотень морпіхів. Однак, протягом місяців загарбникам не вдалося захопити українську землю. Три перші дні окупанти не могли висадитися а ні в Одесі, а ні у Миколаєві, а на четвертий українські військові підбили ворожий корабель із 600 десантниками.
«Військова операція була спланована нормально, за підручникам – каже політолог, доброволець спецпідрозділу «Хорт» Кирило Сазонов – Але все пішло не так. Шторм був вищий за прийнятне і їхні кораблі не могли висадити десант – вони бовталися у морі, як мішені. Така собі консервна бляшанка з людьми бовтається біля берега. Ми спокійно підтягли сили та розбили їх. Ось так Чорне море не прийняло росіян, не дозволило їм висадитися на одеський берег»
Наші захисники щоразу множили на нуль усі спроби окупантів, а цього разу окрім зброї їхнім неочікуваним союзником став шторм!
«Я не вірю у містику. Але я знаю, що коли ти робиш те що маєш робити і робиш це правильно, усе навколо складається для того, щоб тобі допомогти», - каже член Громадської ради Держагентства з управління зоною відчуження Ярослав Ємельяненко.
Дивіться ще більше неймовірних історій у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Читайте також:
- «Загублений світ» розкаже, як росія перетворилася на Четвертий Рейх
- Когось це нагадує: армія СРСР вивозила з розгромленої Німеччини велосипеди, дитячі іграшки та навіть жіночу білизну
- Велесова книга: що відомо про артефакт, який описує історію слов’ян ще за три тисячі років до прийняття християнства