Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Смертоносне опромінення росіян на ЧАЕС: як українська природа захистила ЗСУ, які гнали окупантів із «Рудого лісу»?

Загублений світ
Смертоносне опромінення росіян на ЧАЕС: як українська природа захистила ЗСУ, які гнали окупантів із «Рудого лісу»?
Поширити в соціальних мережах:

Рідна земля допомагає нашим воїнам буквально …

Не даремно кажуть, що на Батьківщині і земля допомагає. Важко повірити, але погода не раз містичним чином допомагала нашій армії у війні з росією. Наприклад, коли загарбники захопила ЧАЕС і почали окопуватися у «Рудому лісі», то здійняли у повітря небезпечний концентрат радіації. Є свідчення, що деякі військові рф навіть померли від опромінення, а сотні так чи інакше постраждали.

Риючі окопи окупанти здійняли у повітря тони смертоносного радіоактивного пилу. Небезпечне опромінення чекало і на ЗСУ, які заходили в зону у слід за відступаючими росіянам. Та щойно наші війська підійшли до радіаційно небезпечної ділянки, як почала відбуватися справжня містика.

«Коли росіяни знаходилися на території ЧАЕС, була дуже суха і спекотна погода. Вони постійно дихали усім тим радіоактивним пилом, який там здійняли. А коли вже підійшли ЗСУ та вибили ворога з чорнобильської зони, пройшли дуже затяжні зливи. Вони змили усю цю радіоактивну пилюку та стабілізує радіонукліди назад у ґрунт. Буквально українська земля допомагала нашим воїнам», - каже член Громадської ради Держагентства з управління зоною відчуження Ярослав Ємельяненко.  

І такі випадки містичної допомоги природи українським захисникам непоодинокі. Наприклад, сили стихії загадковим чином допомагали ЗСУ і в боях за Лисичанськ. Як саме – дивіться у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше