Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Між релігією та наукою: технології стародавніх цивілізацій та скрижалі біблійного завіту – подарунок прибульців?

Загублений світ
Між релігією та наукою: технології стародавніх цивілізацій та скрижалі біблійного завіту – подарунок прибульців?
Поширити в соціальних мережах:

Про це кажуть науковці, які не поділяють загальноприйнятої думки про виникнення світу…

Сучасне людство володіє неймовірними технологіями. Ми будуємо термоядерні реактори, запускаємо в космос надскладні апарати, збираємося колонізувати Місяць і Марс, але і досі не можемо розгадати усіх таємниць нашої власної планети. І сперечаємося, як і коли утворилася Земля, як стародавні цивілізації володіли знаннями, якими лише нещодавно почали володіти сучасні люди і про те, чи існує Бог.

«Як віруюча людина, я безумовно дотримуюсь божественної теорії створення Землі, тобто я вірю в те, що дім людства створений Богом. Але, як вчений я не прив’язуюсь до тієї хронології, що земля була створена за шість днів, - зазначив доктор історичних наук, професор богослов’я і релігієзнавства Іван Мищак. – Ми не сприймаємо це розуміння алегорично. Тобто один день, як написано в Біблії, це не обов’язково один день в нашому розумінні. Цей день міг тривати і тисячу і мільйон років. Тут немає жодної суперечності».  

Не поділяє загальноприйнятої думки про виникнення нашого світу і легендарний швейцарський письменник, уфолог та кінорежисер Еріх фон Денікен. 1968 року він видав книгу «Колісниці богів. Нерозгадані таємниці минулого», в якій намагався довести, що такі грандіозні пам’ятники як єгипетські піраміди, моаї з острова Пасхи та Стоунхендж могли з’явитися на Землі лише за умови сторонньої участі. А найдавніші цивілізації Землі отримали свої технології від прибульців з інших планет. Цих прибульців вони і вважали богами.

Еріх фон Денікен також писав, що навіть скрижалі біблійного завіту Мойсей отримав у результаті палеоконтакту. Подробиці дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше