Вони виявив, що всі ці імперії з'являлися поруч із…
Історія людства завжди була вкрита вуаллю таємниць, а загадкове зникнення перших держав на Землі довгий час залишало вчених без відповідей. Проте, нещодавно американський геолог Ерік Форс з Університету Арізони розкрив закономірність, яка може пояснити загибель восьми найдревніших цивілізацій світу.
Науковець виявив, що всі ці імперії з'являлися поруч із розломами земної кори, або, іншими словами, в сейсмічно-небезпечних регіонах планети. Це відкриття вказує на те, що давні цивілізації були особливо вразливі перед природними катаклізмами, такими як вулкани, землетруси і навіть потопи.
Картографічна реконструкція, проведена Еріком Форсом, розкриває тісні зв'язки між місцем заснування стародавніх держав і зонами геологічної активності. Це висвітлює той факт, що цивілізації виникали на стиках геологічних платформ, де земна кора була особливо активною.
«Якщо дивитися на геологічну карту тогочасного світу, тоді дійсно можна сказати, що вони (древні держави) виникали на стиках геологічних платформ, тобто в зоні підвищеноїих геологічної активності. Відповідно, ці цивілізації проіснували з 4 тисячоліття і практично до початку середньовіччя на території Африки, Азії, Індії, Китаю», - розповів кандидат історичних наук Юрій Гоман, який багато років вже цікавиться історією виникнення і занепаду древніх цивілізацій.
Виходить, що цивілізації, які могли літати у космос, загинули. Може саме про це вони намагалися попередити сучасних людей? Подробиці дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також: