Стартап CHECKEYE робить те, чого майже ніхто не робить у світі…
Сучасні методи обстеження дозволяють через око багато розповісти про стан ендокринної та судинної систем людини. В Україні та за кордоном давно розробили систему скринінгу діабетичної ретинопатії. Для цього пацієнтам роблять знімок очного дна. Однак український стартап CHECKEYE пішов ще далі – він автоматизує ці процеси, роблячи діагностику ще доступнішою.
«За декілька секунд сімейний лікар вже знатиме, чи треба спрямувати людину до вузького спеціаліста, який далі розбиратиметься з деталями лікування», - розповів співзасновник проєкту Кирило Гончарук.
Проєкт CHECKEYE розширює можливості скринінгу. Він стає доступним не лише в спеціалізованих клініках. Після п’яти днів навчання з обладнанням з фотографування очного дна зможе впоратися навіть медсестра кабінету сімейного лікаря або ендокринолога. Найскладніше – навчити сам штучний інтелект.
«Ми робимо унікальне, чого майже ніхто не робить у світі. Це не тільки аналіз наявності захворювання, а й аналіз конкретних ознак захворювання: крововиливів, набряків тощо», - каже Кирило Гончарук.
CHECKEYE робить медичні послуги доступнішими і точнішими. Це дозволяє вчасно виявляти проблеми і починати лікування. Завдяки новітнім технологіям, українські медики можуть надавати більш якісну допомогу своїм пацієнтам.
Більш детально – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також: