Проблеми, пов'язані з цією картиною, вперше привернули увагу у 1985 році…
У 2016 році мешканка Клівленда Тіна Піф ледь не загинула в жахливій пожежі, яка несподівано охопила її будинок. Згоріло майже усе. Єдиним, що вціліло, була репродукція картини «Хлопчик, що плаче», яку Тіна придбала в одній із вінтажних крамничок Клівленда.
«Я чула легенди про ці картини, але не вірила їм, доки це не сталося зі мною», - розповіла жінка.
Проблеми, пов'язані з цією картиною, вперше привернули увагу у 1985 році. Британське видання The Sun опублікувало статтю з назвою «Палаюче прокляття хлопчика, що плаче». У ній йшлося про серію пожеж із незрозумілих причин. Будинки згорали до фундаменту, а єдиною річчю, яка залишалася неушкодженою, завжди була репродукція картини «Хлопчик, що плаче».
«Найдивовижніше в цій ситуації те, що у кожній пожежі згорало абсолютно усе дотла: все майно, меблі, техніка, будинок. Неушкодженим залишалося лише полотно цієї картини», - каже парапсихолог Євдокія Вернигор.
Пошуки причини не дали результатів. Аналіз матеріалів, з яких зроблена репродукція, показав, що картина повинна горіти, як і будь-яка інша, але не горить. Єдине пояснення, яке хоч якось змогло роз'яснити аномалію, приголомшує – «Хлопчик, що плаче» не належить до нашого світу.
«Це можуть бути артефакти з іншого світу, але вони виглядають як звичайні предмети з нашого світу, проте зі структурою і наповненням іншого світу», - розповів езотерик Кирило Громов.
Який вигляд мають загадкові репродукції, дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:
Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.
Дивись також:
- Натрапив на еміграційні документи 100-річної давнини: лікар з Бразилії випадково дізнався про українське коріння
- Історії маленьких українців, які змінюють Україну та світ – у новому випуску «Загубленого світу»
- Син американського мільйонера переїхав з Нью-Йорка в українське село, щоб втілити мрію свого дідуся