Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Феномен долини Ехо: мешканці острова Лусон ховають своїх рідних, підвішуючи їх на скелі

Загублений світ
Феномен долини Ехо: мешканці острова Лусон ховають своїх рідних, підвішуючи їх на скелі
Поширити в соціальних мережах:

Всі, хто був на цьому висячому цвинтарі, відзначають паранормальна активність…

Світ традицій та обрядів поховання людей захоплює своєю різноманітністю. Однак, серед всіх цих звичаїв, існують ті, які можуть приголомшити своєю незвичністю та загадковістю. Один із таких надзвичайних обрядів ви можете знайти на острові Лусон в Тихому океані, в місцевості, де колись жило плем'я Ігорот.

Плем'я Ігорот заселяло селище Сагада близько трьох тисяч років тому і мало свою унікальну традицію поховань, яка не має аналогів ніде в світі. Замість того, щоб ховати своїх померлих у землю, це плем'я підвішувало труни на великих скелях. Така незвичайна практика виникла на підґрунті старовинних вірувань, згідно з якими підвішені тіла померлих наближалися до небес, а отже і до богів.

Важливе значення мало і місце розташування цього особливого «висячого цвинтаря». Це була долина Ехо, яку плем'я вважало місцем переходу у потойбічний світ. Тут панувала неймовірна тишина, яку плем'я пояснювало ідеально тихою атмосферою, що була в цьому місці. Вчені припускають, що така тишина може бути результатом різкого перепаду тиску, який характеризує це місце. Він нижче у п'ятдесят разів порівняно з навколишніми територіями, і це може викликати деякі дивні відчуття у відвідувачів. Проте у дослідників паранормального щодо цього інші пояснення.

«Ця улоговина – аномальна зона. Вона знаходиться в одному з найбільш тектонічних розломів світу. Народ Сагади вважав, що після смерті людина якраз і повинен спочивати у такому ідеально-тихому місці. Тому руйнувати тишу було суворо заборонено споконвіків», - розповіла парапсихолог Євдокія Вернигор.

Попри ці особливості, Некрополь на острові Лусон набув неймовірної популярності серед туристів наприкінці 20-го століття. Відвідувачів приваблювала не лише екзотичність цього місця, а й паранормальна активність, яка спостерігалася на території цього висячого цвинтаря. Дивні потойбічні нашіптування і таємничі білі примари чудернацьких тварин.

Подробиці дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше