Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Геологи розшифрували 12 000-річний малюнок із зображенням вертолітного майданчика та літаючих людей

Загублений світ
Геологи розшифрували 12 000-річний малюнок із зображенням вертолітного майданчика та літаючих людей
Поширити в соціальних мережах:

Це – попередження для майбутніх поколінь…

У кінці 19-го сторіччя на стіні однієї з австралійських печер скотар Джозеф Бредшоу знайшов загадкові малюнки. На них було зображено витончені силуети людей у дивних позах, які охрестили гвіонами. Проте точний вік зображень вдалося визначити лише у 2020 році. Це зробив геолог Деміан Фінч із австралійського університету Мельбурна. Виявилося, що загадковим малюнкам 12 тисяч років! Тобто вони були нанесені саме тоді, коли закінчувався Льодовиковий період. Тоді підвищення рівня моря спричинило затоплення півночі Австралії і площа суші зменшилася вдвічі.

Так геолог Деміан Фінч випустив припущення, що малюнок демонструє причину катаклізму – попередження для майбутній поколінь. Фігури на малюнку, розташовані в хаотичному порядку, насправді літають, адже там намальований вертолітний майданчик, обведений кругом, люди повисли у повітрі, у той час, як тварини розміщенні внизу, на землі.

Тож можливо, цей малюнок демонструє, що потоп був якось пов'язаний з польотами? Тим паче, що гвіони – не єдині зображення літальних апаратів та можливості польотів, які залишили нам стародавні цивілізації.

«Крос-культурний перенос відбувався і через явища палоастронавтики. Тобто ми не можемо виключати, що Земля – відкрита система. Що на неї можуть транслюватися якісь знання, прилітати, наприклад, автоматичні зонди з іншої зоряної системи», - вважає голова УНДЦА «Зонд» Артем Білик.

Приголомшуючі подробиці – у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше