Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Брокенський привид»: у німецьких горах Гарц щось перетворює хмари на танцюючих примар

Загублений світ
«Брокенський привид»: у німецьких горах Гарц щось перетворює хмари на танцюючих примар
Поширити в соціальних мережах:

Спостерігачі описують як тіні набувають несподіваних форм…

Гарц – гори, що постійно окутані туманами. Вони дарують тим, хто сміливо вирушає на їхню вершину, неповторні моменти зустрічі з природою. І саме тут, на піку Брокен, німецькі гори стають свідками явища, яке вражає уявлення про нормальні закони світла і тіні. Одним із найцікавіших явищ цього регіону є «Брокенський привид», загадкове атмосферне явище, що стає вражаючим перетворенням тіней на хмарах у фантастичні образи.

Спостерігачі описують, як тіні, створені сонячним світлом, набувають несподіваних форм та розмірів, перетворюючись на величезних привидів, які танцюють на поверхні хмар. І, хоча фізики пояснюють це явище науково, місцеві мешканці переконані, що тіні часто набувають власного руху, незалежно від джерела світла.

Професор фізики з університету Гарц, Доктор Емма Штайн, розкриває, що явище Брокенського привида є результатом відбиття і розсіяння світла в кристалах льоду, які містяться в тумані, що постійно оточує гори. Проте, навіть із науковим поясненням, місцеві легенди не вщухають, і багато вірять, що це не лише природне явище, але й прояв надприродної енергії.

Жителі села під горою, що стало місцем перебування сміливих мандрівників, стверджують, що тіні, створені Брокенським привидом, часто взаємодіють з навколишнім середовищем, рухаючись самі по собі. Ці місцеві легенди додають гірському регіону додаткової містичності та приваблюють усе нових допитливих подорожуючих.

Подробиці – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

«Багатьом снилася їжа»: український захисник розповів про катування голодом в російському полоні
Копав картоплю, а знайшов єгипетську статую XII династії: неймовірна історія появи стародавніх скарбів Єгипту у Шотландії
Телеканал 2+2 покаже матч «Дніпра-1» проти «Ворскли»
Читати більше