Дивись у новому випуску «Загубленого світу»: як масштабна кіборгізація суспільства змінює Україну?

Загублений світ
Дивись у новому випуску «Загубленого світу»: як масштабна кіборгізація суспільства змінює Україну?
Поширити в соціальних мережах:

До 50 тисяч українців втратили кінцівки…

25 березня о 17:00 на телеканалі 2+2 вийде новий випуск інформаційно-пізнавального проєкту «Загублений світ. Амбасадори незламності», в якому глядачі дізнаються про технології майбутнього – протези, що ставлять на ноги та імпланти, що керуються силою духу.  

До 50 тисяч українців втратили кінцівки лише за перших півтора роки великої війни. Такі дані оприлюднило американське видання The Wall Street Journal. З викликом такого масштабу людство стикалося хіба що під час Першої світової. На щастя, за останнє століття технології протезування здійснили революцію. Сучасні біонічні кінцівки здатні замінити справжні руки та ноги. А у майбутньому – можуть навіть перевершити людські можливості.

Ведучий програми «Загублений світ» Геннадій Попенко розкаже, про якісне протезування, яке стало частиною державної соціальної політики. Відтак, на базі українських реабілітаційних центрів уряд організовує навчання за участі найкращих реабілітологів і компаній-виробників протезів, які діляться інноваційними технологіями. Саме українські протезисти першими навчилися виготовляти тимчасові протези. Завдяки цій технології пацієнт може стати на ноги в перший день після загоєння рани і якнайшвидше повернутися до повноцінного життя.

А наприкінці 2022-го року український біонічний протез потрапив на обкладинку американського журналу Time – як один із кращих стартапів року. Кіберрука вагою 380 грамів містить понад два десятки датчиків. Вони вловлюють та обробляють мозкові імпульси. Це дозволяє протезу самонавчатися та наперед передбачати необхідні людині рухи. В українську розробку вже вклали кошти інвестори з Кремнієвої долини і корпорація Google.

Крім того, у випуску «Загубленого світу» телеглядачі почують історії військових та цивільних, які навіть на протезах повертаються на фронт, виграють марафони та стають наставниками для інших, на власному прикладі демонструючи, що усе можливо.

Про  це та багато іншого дізнавайтеся в інформаційно-пізнавальному проєкті «Загублений світ. Амбасадори незламності» 25 березня, о 17:00, на телеканалі 2+2.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?

Кремль намагається позбутися гуманізації українців…

Читати більше