Спротив + Документальний проєкт + дивитися на телеканалі 2+2/ про проєкт читай на 2plus2.ua Спротив + Документальний проєкт + дивитися на телеканалі 2+2/ про проєкт читай на 2plus2.ua

«Спротив» - чотирисерійний документальний спецпроєкт про людей, які перебуваючи в окупації та під тиском російських військових, залишаються українцями в серці та чинять опір.

Команда документального проєкту «Спротив» розшукала українців, які пережили окупацію та звірства російських солдатів, підготували ексклюзивні інтерв’ю, в яких герої розкажуть про свою боротьбу. Глядачі почують історію волонтера з Маріуполя, який ризикуючи власним життям організував гуманітарні рейси. Під постійними обстрілами Михайло привозив їжу, ліки та інші необхідні речі до міста та зміг вивезти з окупованого Маріуполя більше тисячі мирних жителів. В свою чергу Анна, директорка селищного центру культури, на Херсонщині створила партизанську мережу інформаторів ЗСУ в глибокій окупації та 8 місяців координувала її до звільнення Херсона. Також в проєкті історія кримського художника, який висловив свій протест проти окупації, обливши синьо-жовтою фарбою будівлю Євпаторійської окупаційної адміністрації. За це Богдана заарештували, змусили записати відео з «вибаченням» та відправили в колонію в росії. 

Режисер: Сергій Кримський, продюсер: Акім Галімов, креативна продюсерка: Наталія Сукач, виконавча продюсерка: Ілона Гребенюк,  редакторки: Оксана Коробицька й Тетяна Кононенко.

Жанр: документальний проєкт

Рік прем’єри: 2024

Показати більше Згорнути

Новини

Всі новини
Вірна Україні: директорка ліцею на Харківщині під час окупації відмовилася від співпраці з рашистами
«Я бачив смерть, чув крики дітей»: волонтер шість разів повертався до Маріуполя, щоб евакуювати людей
«Я бачив смерть, чув крики дітей»: волонтер шість разів повертався до Маріуполя, щоб евакуювати людей

Велика війна не лише зруйнувала його плани, але і й змінила життя…

«Ми в незалежній Україні і самі вирішуємо, коли мітингувати»: як режисер Сергій Павлюк чинив спротив в окупованому Херсоні?
В Києві відбувся передпоказ документально проєкту «Спротив»
В Києві відбувся передпоказ документально проєкту «Спротив»

Надихаючі історії боротьби українського народу із загарбниками…

Проекти

Всі проекти
Дивитись більше