За секунду до жахливої трагедії: ТОП-10 моторошних фото

За секунду до жахливої трагедії: ТОП-10 моторошних фото
Поширити в соціальних мережах:

Кінець життя на одній світлині...

Роблячи фотографію, ми деколи не розуміємо, що запечатує мить. Для чого взагалі люди роблять знімки? Аби згодом, коли наша пам'ять витіснить спогади, ми змогли подивитися на фото і знову пережити ті емоції, які переповнювали нас тієї секунди. За допомогою знімків ми, як ніби, повертаємося у минуле.

Добре, якщо на фото ми бачимо щось хороше, тоді і спогади відповідні. Однак буває і навпаки. Редакція сайту телеканалу «2+2» зробила добірку ТОП-10 фото за секунду до трагедії. Коли дізнаєшся історію цих фотографій, то стає лячно.

Фото: internetua.com

На цій фотографії зняті останні секунди життя чоловіка, який випадково впав у вольєр з тигром. Тварина 15 хвилин стежила за людиною, а потім накинулася на нього. Ця трагедія сталася в Індії.

Фото: internetua.com

Важко повірити, але фотограф зняв свого вбивцю у момент, коли той в нього вистрілив. Фотографом виявився політик з Філіппін, а на знімку – його сім'я. Чоловік помер в лікарні від вогнепальної рани.

Фото: internetua.com

Це останнє фото Леді Ді. Принцеса сердець, як її називали, загинула у автокатастрофі 31 серпня 1997 року у Парижі. Якщо придивитися до водія принцеси Діани, то його вираз обличчя говорить про те, що він уже розуміє, чим закінчитися їх поїздка. Це не просто останнє фото Діани, але і остання мить життя усіх, хто знаходився у машині.

Фото: internetua.com

За джерелами із соцмережах, подейкують, що чоловік робив фото, не знаючи, що до нього наблизилася акула. А ви як думаєте – це правда?

Фото: internetua.com

Цей молодий чоловік дуже любив робити подібні трюки на дахах. Однак, виконуючи один раз складний і новий для себе елемент, він не втримався і зірвався з даху висотки. Ця фотографія були зробилена за секунду до того, як його рука зісковзнула з карнизу.

Фото: tyisho.com

На фото подруги Бріттні та Шайєнн. Вони зробили це селфі за кілька годин до того, як одна вбила іншу, задушивши поясом, який можна побачити на цьому фото.

Фото: tyisho.com

Цю фотографію молодої дівчини зробив серійний вбивця, на рахунку якого понад 50-ти жертв. Якщо придивитися, у її очах можна побачити жах, адже вона розуміє, що її чекає смерть.

Фото: tyisho.com

На фото молодший брат Джона Кеннеді – Джозеф. Він загинув у бою через декілька годин після того, як був зроблений цей знімок.

Фото: tyisho.com

Це знімок, зроблений поліцейськими з камер відеоспостереження в одному із супермаркетів США. На ньому чоловік і дівчинка – вбивця і його маленька жертва.

Фото: tyisho.com

Подруги вирішили зробити селфі на залізниці. Коли ж почули наближення поїзда, відійшли з дороги на протилежні рейки. Однак вони не помітили, що і тут теж рухався поїзд.

Життя – непередбачувана річ. Ти не знаєш, що з тобою трапитися за секунду. Тому будь-який момент потрібно проживати не дарма, не соромлячись засуджень і забобонів. Але при цьому ніколи не забувати про безпеку. У тому числі і на дорозі. Дивіться добірку трешвідео на дорозі від проекту «ДжеДАІ» просто зараз:

Дивіться також:

ТОП-8 найдорожчих скарбів світу, яких ще не знайшли

ТОП-4 феномени русалок, знятих на камеру

ТОП-5 місць для екстремальної риболовлі

Євгенія Нестеренко

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?
ІПСО: як росія демонізує українців через пропаганду?

Кремль намагається позбутися гуманізації українців…

Космічний корабель з муміфікованими істотами, схожими на людей, знайшли на Місяця у 1976 році
Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Космічні перегони: як американська програма «Зоряних війн» відіграла ключову роль у розпаді СРСР?
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну
ІТ-галузь України: ключ до успішного майбутнього попри війну

Україна може бути цінною для європейського ринку…

Жахливі ритуали в Європі епохи неоліту: жінок зв’язували та ховали заживо
Читати більше