Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Таємниці мумії «русалки Фіджі»: вчені взялися досліджувати найбільш загадкову істоту планети

Таємниці мумії «русалки Фіджі»: вчені взялися досліджувати найбільш загадкову істоту планети
Поширити в соціальних мережах:

Ця мумія викликає мурашки по шкірі…

Останніми роками найрізноманітніші артефакти та незвичайні знахідки стали предметом обговорень та досліджень науковців. Однак однією з найбільш загадкових історій цього роду є таємнича мумія, яку часто називають «русалкою Фіджі». Ця мумія викликає мурашки по шкірі та багато запитань: що це насправді таке та як воно було створено?

Як пише видання Daily Star, науковці з університету Північного Кентуккі та інших дослідницьких інститутів оголосили про початок докладних досліджень «русалки Фіджі», істоти, яка стала відомою завдяки своєму моторошному вигляду та таємничому походженню. Це рідкісний приклад муміфікованого «гібрида», який, здається, об'єднує ознаки різних видів тварин.

ваы

На початку 1900-х років «русалку Фіджі» виловили та передали до Історичного товариства округу Кларк в Огайо, США. Однак лише зараз вчені вирішили взятися за розгадування цієї головоломки.

Доктор Джозеф Кресс, радіолог з Університету Північного Кентуккі, вже провів рентгенівське та комп’ютерне сканування цієї мумії та поділився своїми враженнями:

«Зовні це схоже на суміш щонайменше трьох різних видів. Тут голова й тулуб мавпи, руки схожі на руки амфібії, майже як у алігатора, крокодил або ящірка якогось роду. І ще є той хвіст риби – знову ж таки, вид невідомий. Очевидно, він створений, майже Франкенштейн. Я хочу знати, які частини були зібрані разом».

За словами доктора Кресса, «русалки Фіджі» віддавна були об'єктом обожнювання та допитливості. Їх легендарний статус зберігався в Японії, де одна із цих істот виявилася зробленою з різних матеріалів, таких як тканина, папір, риб'яча луска та шерсть тварин.

впвапв

Науковці проводять комп'ютерну томографію та низку інших тестів, щоб визначити природу цієї загадкової знахідки. Дослідники надіються виявити, чи ця русалка справжня істота, чи ж лише жахлива колекція частин тварин, запакованих в папір. Іншими словами, вони мають намір розкрити таємницю цієї давньої мумії.

Результати досліджень будуть надіслані до зоопарку Цинциннаті та акваріуму Ньюпорта для подальших консультацій і ідентифікації цієї істоти. Для багатьох людей «русалка Фіджі» залишається найбільш загадковою істотою, і вирішення цієї загадки може принести більше світла на тему давніх легенд та природи незвичайних артефактів.

Читай також:

Фото: Norse Media/Pen News

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Зіткнення зірок у Сонячній системі: що станеться, якщо повз Землю вирішить «прогулятися» подорожуюча зірка?
Були заховані 490 мільйонів років: 12 рідкісних видів вимерлих морських істот виявлено в Таїланді
Були заховані 490 мільйонів років: 12 рідкісних видів вимерлих морських істот виявлено в Таїланді

Трилобіти повстають із попелу, щоб відкрити стародавню карту світу…

Повернувся з полону і зробив пропозицію: історія Діани та азовця Лева, яка показує силу кохання та віри
Театральна вистава Ксенії Собчак в політиці рф: чому російській «опозиціонерці» дозволяють казати більше, ніж іншим?
Це був 14-річний нащадок родини еліти: вчені відтворили обличчя 2300-річної єгипетської мумії з аномально великим мозком
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни
«Загублений світ» розкаже історії героїв, які надійно тримають тил під час війни

Випуск присвячений працівникам критичної інфраструктури…

Читати більше