Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Світове панування: Китай розробляє високотехнологічну зброю для впливу на мозок і урядових лідерів

Світове панування: Китай розробляє високотехнологічну зброю для впливу на мозок і урядових лідерів
Поширити в соціальних мережах:

Це один із ключових компонентів стратегії проти США та їхніх союзників…

Народно-визвольна армія Китаю розробляє високотехнологічну зброю, призначену для порушення функцій мозку та впливу на урядових лідерів або ціле населення. Це стало відомо, згідно із звітом трьох аналітиків-розвідки, пише Washington Times. За даними, отриманими виданням від відкритих джерел, ця зброя може використовуватися через мікрохвильову або іншу зброю спрямованої енергії в портативних пістолетах або більшій зброї. Звіт також зауважує, що Комуністична партія Китаю та Народно-визвольна армія розглядають нейроудари та психологічну війну як ключові компоненти своєї стратегії проти Сполучених Штатів та їхніх союзників.

В грудні 2021 року США наклали санкції на Академію військово-медичних наук Китаю та пов'язані з нею організації, які займалися розробкою зброї для контролю мозку. Проте публічних досліджень та дискусій щодо цього нового військового потенціалу не було.

Згідно зі звітом, нейроудари та можливості впливу на мозок не є нетрадиційною зброєю і входять до стандартних військових можливостей Китаю. Військовий термін «нейроудар» визначається як інженерне націлювання на мозок людей з метою погіршення мислення, зниження обізнаності та завдання довгострокового неврологічного пошкодження.

Звіт також вказує на можливі зони використання цієї зброї, які включають Тайвань, Південно-Китайське море, Східно-Китайське море та спірний китайсько-індійський кордон. Загроза не обмежується лише мікрохвильовою зброєю, але також включає використання інтерфейсів «людина-комп'ютер» для контролю всього населення.

Цей новий військовий потенціал Китаю може мати серйозні наслідки, особливо під час можливого конфлікту з Тайванем, який є головною метою Китаю. Звіт попереджає про те, що успіх у розробці цієї зброї дозволить Китаю зміцнити свою позицію та примусово встановити новий світовий порядок, якого прагне президент Китаю Сі Цзіньпін.

«Уявіть собі (принаймні частково) імунізованих військовослужбовців НОАК, які були введені в географію, де перед їх в’їздом було випущено конкретний озброєний штам бактерій, щоб підготувати ґрунт і усунути точки опору, — йдеться у 12-сторінковому звіті розвідників. – Будь-які джерела опору, що залишилися на землі, потім утилізуються за допомогою [китайської] нейроударної зброї, яка вселяє сильний страх та/або інші форми когнітивної неузгодженості, що призводить до бездіяльності».

Міністерство торгівлі США вже наклало санкції на китайську академію, але подальші кроки та заходи для протидії цій загрозі ще потребують більшої уваги та досліджень. Очевидно, що мозкова війна може мати серйозні наслідки для безпеки та стабільності в регіоні Індо-Тихоокеанського басейну, тому держави повинні бути готові до відповіді на цю загрозу.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Унікальні рештки та кривавий водоспад: топ-7 феноменів Антарктиди, які не зустрічаються більше ніде у світі
Рятуючи спадщину: бібліотекарка з Донеччини відкрила у Черкасах куточок для читання з українською літературою
Берлінський стиліст щодня з 24 лютого робить ліфто-луки на підтримку України – фото миттєво залітають в тренди
Таємничий вірус на дні Маріанської западини знайшли китайські вчені
Таємничий вірус на дні Маріанської западини знайшли китайські вчені

Цей вірус здатен інфікувати бактерії…

Інноваційні методи лікування: як стовбурові клітини прискорюють одужання поранених українських бійців?
П’ять золотих злитків вагою більше 5 кг знайшов британський колекціонер у бензобаку старого радянського танка
Читати більше