«Снігова людина» Закарпаття: українець пролежав закопаним у снігу за -20°C та плавав під кригою без гідрокостюму

«Снігова людина» Закарпаття: українець пролежав закопаним у снігу за -20°C та плавав під кригою без гідрокостюму
Поширити в соціальних мережах:

Людина-феномен Олексій Гуцуляк не боїться холоду…

Олексій Гуцуляк із Закарпаття не боїться холоду. У рідному містечку чоловіка називають «сніговою людиною». Неймовірно, але йому належать п’ять світових рекордів. У 2013 він годину пролежав голяка у сніговому заметі. Для звичайної людини це могло б закінчитися тяжким обмороженням, а от Олексій навіть не змерз.

«На дворі -20°C, а я закопаний у снігу. Мої сусіди думають, ну напевно, несповна розуму. А коли вже встановився світовий рекорд, то - рекордсмен», - каже Олексій Гуцуляк.

А за кілька років українська «снігова людина» наважилася на ще один рекорд – заплив під кригою без гідрокостюму на одному диханні. За рекордом слідкувала ціла юрба медиків адже знепритомніти від переохолодження справа кількох секунд. Але Олексій легко здолав 40 метрів і відтоді постійно з’являється на сторінках книги Гіннеса із новими рекордами. Так у березні 2018 він найшвидше у світі здолав у вплав спринтерську дистанцію замерзлим озером.

«Я ж не сидів у крижаній воді, а пірнав у неї на затримку дихання. У мене був заплив на 60 метрів – це десь 1 хв 40 секунд, тобто це було в динаміці», - розповідає світовий рекордсмен з України.

Друзі називають Олексій феноменом, проте сам рекордсмен з ними не згоден і каже, що він звичайна людина. А також запевняє – такі супер-здібності у собі може розвинути кожен. Як цце зробити – дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

За кадром детективів: як судмедекспертиза у кіно відрізняється від реальності?
В Туреччині знайшли рідкісний римський саркофаг зі знаком «мальтійського хреста»
Історії військових винаходів: мікрохвильовка розроблялася для військових цілей, але посіла своє місце на кухні
Унікальні істоти з глибин: в Індійському океані мешкають равлики, здатні витримувати температуру 371°C
Хакерський удар: 24 лютого 2022 року рф хотіла позбавити зв’язку ЗСУ, але відключила користувачів в Європі
Читати більше