Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Рівняння на Україну: понад 10 країн активно вивчають та планують запозичити досвід української Дії

Рівняння на Україну: понад 10 країн активно вивчають та планують запозичити досвід української Дії
Поширити в соціальних мережах:

І це лише початок…

USAID посилює цифрову підтримку України та підтримає розвиток Дії в інших країнах. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

«Провели знакову зустріч з Адміністратором USAID Самантою Пауер. Також спільно презентували цифровий досвід України урядовим представникам європейських, південноамериканських та африканських країн. – написав Федоров – Наші інновації в наданні послуг — mobile first, цифрові документи, автоматичні послуги без чиновника, мобільний підпис, державні цільові виплати в Дії тощо викликають дуже великий інтерес та попит серед інших держав. Понад 10 країн активно вивчають та планують запозичити досвід української Дії». 

Тож за підсумками Давоса USAID планує виділити $650 тисяч для формування підходу до поширення цифрового досвіду України та мобільного застосунку Дія на інші країни. Крім того, USAID активно розробляє новий великий проєкт підтримки цифровізації України.

А також, за словами Міністра, Естонія вже запускає застосунок mRiik на базі нашої Дії. Одна з найдіджиталізованіших країн світу переймає українські технології та досвід цифровізації держпослуг.

«Вперше потрапив до Естонії у 2019 році. Тоді ще у статусі радника Президента Володимира Зеленського. Вивчав досвід цифровізації. Багато чому дивувався, нотував, щоб потім впровадити в Україні. Це надихнуло. – зізнається Михайло Федоров – Тепер вже український досвід надихає Естонію та інші країни. Поділилися з естонськими колегами кодом та UX/UI дизайном нашого застосунку. Кейс з естонським застосунком важливий, тому що перший. Тому що Естонія. Тому що друзі. Тому що за діджиталізацією майбутнє».

У лютому mRiik запускається для тестувальників. Повноцінний запуск планується на середину 2023 року.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше