Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Рейтинг країн, де найчастіше зраджують 2018-12-04

Рейтинг країн, де найчастіше зраджують

Рейтинг країн, де найчастіше зраджують
Поширити в соціальних мережах:

У яких країнах живуть найвірніші, а у яких навпаки – схильні до зради партнери? Ви будете здивовані!

Ставлення до союзу між чоловіком і жінкою в різних куточках світу може кардинально відрізнятися. Для жителів одних країн зрада чоловіка або дружини – неприємність, про яку можна швидко забути. У той же час в інших країнах подібний вчинок відносять до категорії непробачних.

Відомий бренд презервативів Durex провів дослідження, яке було опубліковано в журналі The Independent. Дослідники опитали жителів кількох десятків країн і з'ясували, де чоловік та жінка зраджують один одному найчастіше.

  • Таїланд

Таїланд тримає світовий рекорд по національній розбещеності з показником подружньої невірності 56%. Завдяки вільній проституції він став епіцентром міжнародного секс-туризму і лідером рейтингу. Тому не дивно, що представники місцевого населення користуються тими ж послугами, що і гості їх країни.

  • Данія

Ця скандинавська країна має показник подружньої невірності 46% – практично кожен другий житель Данії зізнався в тому, що зраджує своєму партнеру. Данія в цьому сенсі взагалі є дуже демократичною країною: сімейні готелі тут знаходяться поруч з магазинами для дорослих. 

  • Італія

В Італії показник невірності становить 45%, але це мало кого дивує, з огляду на те, яке склалося уявлення про італійців. Проте в Італії досить низький коефіцієнт розлучень.

  • Німеччина

Німеччина з показником 45% посідає четверту позицію нашого рейтингу, що вище, ніж можна було очікувати. Як і у Франції, зрада тут більш соціально прийнятна – близько 60% німців, які, згідно зі статистикою, вважають невірність морально допустимим явищем. 

  • Франція

У Франції зраджують 43% населення, що може здатися незначним, враховуючи міжнародну репутацію французів. Однак французькі соціологи відзначили стабільне зростання любителів "сходити наліво". Наприклад, на початку 1970-х їх налічувалося всього 19%. 

  • Норвегія

У цій країні показник невірності дорівнює 41%, що наблизило її до екватора списку. Норвежці багато спілкуються в Інтернеті, що дозволяє їм заводити випадкові знайомства. До того ж Норвегія – досить популярна туристична країна, що також сприяє збільшенню позашлюбних зв'язків серед місцевих жителів. 

  • Бельгія

У Бельгії показник подружньої невірності становить близько 40%. При цьому щонайменше 10% населення країни часто відвідують веб-сайти, що надають послуги з пошуку знайомств для позашлюбного спілкування. 

  • Іспанія

В Іспанії любителів "ходити наліво" трохи менше, ніж в попередніх країнах, і цей показник дорівнює 39%. Цікаво й те, що в Іспанії дуже високий коефіцієнт розлучення. Тому показник невірності в цій країні міг бути трохи вище, якби подружня зрада не приводила розривів відносин. 

  • Фінляндія

Показник невірності в Фінляндії становить близько 36%, при цьому зрада там є більш соціально прийнятною, ніж в деяких інших країнах світу. Більш того, велика частина позашлюбних зв'язків громадян Фінляндії носить багаторазовий характер протягом одного шлюбу. 

  • Великобританія

У Великобританії показник подружньої зради можна порівняти з фінським – 36%. Однак в цій країні невірні подружжя набагато більше схильні до почуття провини. Великобританія нехай і входить в число лідерів, але подружній обман тут засуджується і тому ретельно приховується.

А от найвірніші дружини і чоловіки, якщо вірити результатам дослідження, живуть в Туреччині і Палестині.

До речі, у 2004 році турецький уряд мало не прийняло закон про подружню невірність. Він передбачав за похід "наліво" до трьох років тюремного ув'язнення. Однак прийнятий законопроект так і не був – багато в чому через тиск з боку Євросоюзу. Адже в той рік активно обговорювалася можливість вступу Туреччини в ЄС, і в Брюсселі визнали, що такий закон повністю суперечить основним європейським цінностям.

Читайте також:

5 професій, які мають найвищі показники розлучень

Топ-5 ознак того, що ваші стосунки приречені

Рейтинг проблем, які вирішує оргазм
Поширити в соціальних мережах:
Завантаження...

Останні новини

Нову рекламу BMW зняли в Києві (відео)
Нову рекламу BMW зняли в Києві (відео)

Напевно, наші краєвиди якнайкраще пасують цій машині.

Австралійці бачили тварину, яку 80 років вважають вимерлою
Вчені винайшли кепку, яка лікує від облисіння
Вчені винайшли кепку, яка лікує від облисіння

Обіцяють – це не лише зручно, а й напрочуд ефективно.

Та, що підкорила серце Зінченка: Хто така Влада Седан
Та, що підкорила серце Зінченка: Хто така Влада Седан

Все, що ви хотіли знати про наречену футболіста.

ТОП-5 фактів про інтернаціонального чемпіона Дениса Берінчика
ТОП-5 фактів про інтернаціонального чемпіона Дениса Берінчика

Історія успіху відомого спортсмена.

Стильно, модно, інопланетно: Для космічних туристів створили скафандри (відео)
Стильно, модно, інопланетно: Для космічних туристів створили скафандри (відео)

Очікується, що перші люди здійснять позаземний політ у 2020 році.

Читати більше