Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Наступник путіна: що відомо про цю людину та як сталося, що він володіє дворянським титулом

Наступник путіна: що відомо про цю людину та як сталося, що він володіє дворянським титулом
Поширити в соціальних мережах:

Ближче до кінця року путін готується оголосити про позачергові вибори в рф…

Микола та Дмитро Патрушеви – батько та син, нині це нові російські дворяни. У далеких 2000-х тодішньому директору ФСБ росії присвоїли дворянський титул, і як наслідок – усій його сім’ї. Але справа йде не лише про того дідугана, у якого відняло мову під час «головомийки» від путіна, напередодні вторгнення росії в Україну. Мова йде про сина Миколи Платоновича – Дмитра Патрушева. Доля у спадкового чекіста складалася прекрасно. Подейкують, що скоро його кар’єра може і геть злетіти до небес, адже сам путін обрав його своїм наступником.

Переїхавши у 1994 році з Пітера до Москви Дмитро Патрушев за 5 років отримав диплом державного університету управління, але як не старалися журналісти знайти його одногрупників, нічого не вийшло. На момент випуску Дмитро був сином першого заступника голови ФСБ. Очевидно, якби він справді ходив на пари, хтось би запам’ятав такого непростого одногрупника.      

Після п’яти років навчання та конспіративного захисту диплома, син розвідника Патрушева стає доктором економічних наук, зазвичай до такого рівня люди йдуть вчетверо довше! Далі була банківська система, награвшись якою Патрушев-молодший сів у крісло міністра, сьогодні він відповідає за сільське господарство.

Що найцікавіше, за інформацією російських ЗМІ, ближче до кінця року путін готується оголосити про позачергові вибори в рф. Сам участі брати не планує, але збирається підтримати Дмитра Патрушева. Про це та більше дізнайся у сюжеті програми «Гроші»

Дивися також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше