Інноваційний теплоприціл HISS HD робить снайпера невидимими під час стрільби

Інноваційний теплоприціл HISS HD робить снайпера невидимими під час стрільби
Поширити в соціальних мережах:

Цей пристрій може стати важливим інструментом для сучасних завдань на полі бою…

Новий тепловізійний приціл HISS HD від Teledyne FLIR, представлений на щорічній виставці SHOT Show у Лас-Вегасі, обіцяє революціонізувати сферу снайперського мистецтва. Як пише видання iflscience, цей інноваційний приціл дозволяє снайперам вести вогонь на безпрецедентні відстані, залишаючись невидимими для ворога.

Однією з основних проблем для снайперів є виявлення їх позицій під час стрільби. Трасери, які традиційно використовуються для освітлення шляху кулі, можуть також виказати снайпера і привернути до нього вогонь противника. Однак HISS HD вирішує цю проблему за допомогою охолодженої тепловізійної технології, яка дозволяє відслідковувати кулі з неймовірною точністю, знижуючи при цьому тепловий шум і забезпечуючи високу якість зображення.

За словами представника компанії Teledyne FLIR, цей приціл не лише забезпечує снайперам можливість вести вогонь на великі відстані, але й може бути використаний для спостереження та оцінки ситуації. Він також може бути корисним для командного штабу, який може отримати відеодані про об'єкти на значній відстані для прийняття рішень.

HISS HD від Teledyne FLIR не є першим пристроєм, який використовує цю технологію, але те, що відрізняє його від своїх попередників, полягає в тому, наскільки чітким є зображення та відстані, на яких цю чіткість можна зберегти. Результат, за словами Forbes, схожий на «можливість побачити, як рука ворожого солдата рухається по зброї на відстані понад милю, вдень чи вночі».

HISS HD від Teledyne FLIR є прикладом того, як технології продовжують еволюціонувати для полегшення та підвищення ефективності військових операцій. Цей приціл може стати важливим інструментом для сучасних силових структур у забезпеченні безпеки та виконанні завдань на полі бою.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше