Плутали з островом і висаджувались, вважаючи сушею: розповіді моряків про китів-гігантів можуть бути правдою

Загублений світ
Плутали з островом і висаджувались, вважаючи сушею: розповіді моряків про китів-гігантів можуть бути правдою
Поширити в соціальних мережах:

Теперішній рекорд величини належить 33-метровому синьому киту…

Один із великих мешканців морських вод є величезні кити, що завбільшки нагадують острови. Легенда про те, як моряки іноді вважали їх справжнім суходолами і висаджувалися на них, цілком може мати під собою реальне підґрунтя. Легенда каже, що паща кита-гіганта була такою великою, що він ковтав кораблі. І хоча щодо кораблів якихось інших доказів, окрім легенд немає, про людей такого сказати не можна.

У березні 2019 стався випадок, який збентежив не лише людину, але й самого кита. Морський савець мало не проковтнув фотографа, 51-річного Райнера Шімпфа, який саме знімав репортаж про міграцію сардин.

«Я відчув величезний тиск навколо своєї талії, і саме тоді, думаю, кит усвідомив свою помилку, — розповів чоловік в інтерв’ю виданню Тhe Тelegraph – Коли кит повернувся набік, він злегка відкрив пащу, щоб відпустити мене, і мене вимило з його рота разом із чимось, що було схоже на тонни води».

Але, є свідчення, що у холодних водах Північно-льодовитого океану зустрічаються ще більші кити. Наприклад, рекорд величини належить 33-метровому синьому киту, якого дійсно моряки свого часу могли сплутати з островом через його величезні розміри.

Ці історії нагадують нам про величезний світ, який ми маємо ще дослідити та зрозуміти. І більше таких історій дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше