Понад 20 000 осіб зникли містичним чином: на Алясці є свій «Бермудський» трикутник

Загублений світ
Понад 20 000 осіб зникли містичним чином: на Алясці є свій «Бермудський» трикутник
Поширити в соціальних мережах:

Серед безслідно зниклих два лідера палати представників США…

Мало хто знає, але на Алясці є таємничий трикутник, який став свідком загадкових зникнень людей, літаків та кораблів з початку 1970-х років. Цей «Бермудський» трикутник Аляски розташований між острівцем Джуно на півдні, мисом Барроу на півночі та найбільшим містом в центрі – Анкориджо. Протягом більше 50 років тут безвісти зникли понад 20 000 осіб.

Одним із найвідоміших випадків стало зникнення лідерів палати представників США Томаса Гейла Богтса та Ніка Бегіча в жовтні 1972 року. Вони піднялися на борт літака в Анкориджі, але так і не долетіли до місця призначення – Джуно. Обидва політики були популярними та впливовими, і їх зникнення спричинило одну з найбільших пошукових операцій в історії Сполучених Штатів. Протягом майже півтора місяців їх шукали більше чотирьохсот літаків, десятки катерів та сотні рятувальників, але безрезультатно.

І хоча дослідники й скептики не поспішають приписувати цьому регіону таємничості через зникнення людей, бо вони можуть мати цілком логічні пояснення, експерти різних напрямків, включаючи парапсихолога Дмитра Дульського, висловлюють більш містичні теорії:

«Хтось називає це чорною дірою, якимось енергетичним розломом. Але точно одне – це місце, де відбуваються певні паранормальні явища. Знаючі люди оминають такі місця».

Де знаходиться одне із найспекотніших місць на планеті і чому дістатися туди – це справжня пригода? Більше подробиць дивись у сюжеті проєкту «Загублений світ» просто зараз:

Також не пропусти щопонеділка о 17:00 на 2+2 виходять прем’єрні випуски інформаційно-пізнавальної програми «Загублений світ», присвячені українцям – нації незламних і нескорених, що гідно виборюють своє майбутнє.

Дивись також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Дивись матч «Динамо» - «Полісся» на телеканалі 2+2
На телеканалі 2+2 прем’єра міні-серіалу «Переслідуючи вогонь»
Ані пастки, ані кулі його не беруть: африканські дикуни приносять людські жертви річковому чудовиську
Жадають людської крові: вчені виявили небезпечні бактерії-«вампіри»
Здатен пропалити метал: «Укроборонпром» розробив унікальний «олівець» для розміновування
Підступність інформаційної війни: як російські пропагандисти впливають на наше фізичне здоров'я?
Читати більше