Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку

Безпілотник з ракетним двигуном пройшов перші випробування і наблизився до швидкості звуку
Поширити в соціальних мережах:

Він пролетів 16 кілометрів зі швидкістю 0,9 Маха …

Відкриття нового типу ракетного двигуна від Venus Aerospace може революціонізувати авіаційну індустрію. Розроблений «обертовий детонаційний ракетний двигун» (RDRE) відкриває шлях до надзвукових комерційних польотів з неймовірною швидкістю 9 Махів, що перевершує навіть досягнення легендарного Concorde, пише видання livescience.

У рамках іспитового польоту безпілотний дрон, що має розміри 2,4 метра у довжину та вагу 136 кілограмів, був піднятий на висоту 3658 метрів на борту літака Aero L-29 Delfín. Після цього літак випустив безпілотника, який активував систему RDRE.

Безпілотник пролетів 16 кілометрів зі швидкістю 0,9 Маха, що підкреслює його здатність до оперативного та далекого незалежного маневрування. Використовуючи 80% доступної тяги RDRE, апарат демонстрував високу ефективність та надійність в умовах реального польоту.

Основна ідея RDRE полягає у використанні детонаційної хвилі, яка обертається навколо кільцевої камери, що дозволяє досягти ефективності на 15% вищої, ніж у звичайних ракетних двигунів. Ця нова технологія відкриває можливість для польотів на дуже великі відстані на тій же кількості палива, що і звичайні двигуни, а також може бути на 25% ефективнішою за поточні технології.

Проходження успішних тестів RDRE відкриває двері для Venus Aerospace на шляху до комерційно рентабельних надзвукових польотів. Компанія планує подальші тестові польоти з використанням безпілотників, а також розглядає можливість встановлення RDRE на більші дрони, здатні досягати гіперзвукових швидкостей.

Однак, разом з усією своєю перспективою, RDRE має свої виклики. Постійні детонації зроблять будь-яке судно, оснащене ними, надзвуково гучним, а швидкі, повторювані цикли прискорення можуть спричинити підвищене навантаження та втому для двигунів і опорних конструкцій.

Незважаючи на ці виклики, Venus Aerospace впевнено крокує вперед у розробці нових технологій для майбутньої авіації.

Читай також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Повний скелет та гніздо з яйцями: в Кременчуці знайшли докази того, що в Україні жили динозаври
Мир під диктовку кремля: чому Україна не може погодитися на російські «мирні» ініціативи?
Телеканал 2+2 транслюватиме матч «Дніпро-1» - «Шахтар»
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?
Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф’юрі: хто переміг?

Боксерський поєдинок пройшов на стадіоні Kingdom Arena у столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді…

Місяць створили інопланетяни для своїх космічних кораблів? Несподівана версія дослідників
1600-річний камінь з середньовічними написами випадково знайшов в своєму саду вчитель географії з Англії
Читати більше