Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Пісторіус замість Ламбрехт: як зміна Міністра оборони вплине на політичні відносини Києва та Берліна?

Гроші
Пісторіус замість Ламбрехт: як зміна Міністра оборони вплине на політичні відносини Києва та Берліна?
Поширити в соціальних мережах:

Про це розповів депутат німецького Бундестагу Маркус Фабер…

Кадрові перестановки в уряді Німеччини: пост Міністра оборони країни залишає Крістін Ламбрехт, а її місце займе Борис Пісторіус. Як ці зміни вплинуть на політичні відносини Києва та Берліна? І чи новий Міністр Оборони буде лобіювати питання передачі нам важкого озброєння?

Депутат німецького Бундестагу Маркус Фабер підтримує Україну в її боротьбі проти росії та неодноразово допомагав з поставками важливого озброєння для ЗСУ, а також – відвідав деокуповані території, де на власні очі побачив руйнівний «русскій мір». До речі, днями він готує до Бундестагу солідний виступ на підтримку України, де розповість і покаже всі ті жахи, що побачив. Щодо відставки Міністра оборони Крістін Ламбрехт, за словами депутата вона була досить неоднозначно налаштована щодо України:

«Ламбрехт вважала, що ми перебуваємо у ситуації, коли не можемо передавати більше важкого озброєння Україні, особливо танків. На мій погляд, її підхід був скоріше песимістичним, адже вона постійно говорила, що ми не можемо надати».

Про нового Міністра оборони Маркус Фабер зовсім іншої думки:

«Протилежність цьому – новий Міністр оборони зосереджується на тому, що ми можемо зробити ще багато. Я знаю Бориса Пісторіуса з Парламентської асамблеї НАТО, в якій ми є членами. Це людина з гарним характером, вона має правильні погляди на питання безпеки Європи».

Подробиці – у сюжеті:

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше