Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Герої, на яких заслужила росія – ґвалтівники, вбивці та маніяки: вагнерівці скоро зможуть стати депутатами росії

Гроші
Герої, на яких заслужила росія – ґвалтівники, вбивці та маніяки: вагнерівці скоро зможуть стати депутатами росії
Поширити в соціальних мережах:

Яке керівництво, така і країна…

Росія – країна без моралі, честі та совісті. Крім того, що вона знищує цілі мирні міста з початку свого існування і до сьогодні, вона кидає на смерть сотні тисяч своїх громадян. Солдат відправляють на фронт до України як гарматне м'ясо. Основа цієї «страви» так звані «вагнерівці». Саме ті, хто служить у пвк «вагнер», а це ув'язнені, становлять першу лінію оборони та наступу. Як пафосно кажуть російські депутати, «вони кров'ю спокутують свої гріхи».

Нагадаємо, що серед солдатів пвк «вагнер» є вбивці, ґвалтівники та серійні маніяки, яких зараз у росії намагаються зробити національними героями.

«Давайте ми скажемо прямо, що вчора вони були зеками, а сьогодні – герої, які ризикуючи життям, захищали свою батьківщину», - розповів в одному з інтерв'ю депутат держдуми андрій гурулєв.

Більше того, цих бравих вояк, яких ще вчора свої співвітчизники називали зеками, хочуть внести до списків на вибори 2023 року! Вищі чиновники відкрито вихваляють ґвалтівників, убивць та маніяків.

«Чому колишні військові не стануть добрими політиками? Люди з гарним кругозором та освітою. Причому ті, хто закінчив рядовим, академія – це вже друга спеціальність, управління. Так, вони були ув'язненими та засуджені за різними статтями, відбували свій термін. Але вони добровольцями пішли захищати свою батьківщину в чвк «вагнер», де дуже жорсткий підхід до виконання бойових завдань», - продовжує гнути свою лінію гурулев.

Важко уявити, що буде з росіянами далі, якщо зараз ними керує один маніяк, а скоро їх при владі стане сотні.

Читайте також:

Поширити в соціальних мережах:

Останні новини

Антирейтинг авто: які з машин стали найбільшим розчаруванням своїх власників?
Путін підписав закон про дозвіл вживання наркотиків в армії рф: що це – нові схеми заробітку кремля чи контроль гарматного м'яса?
Актриса Ірина Мак: «Не думала, що зйомки «Я – Надії» розпочнуться раніше, аніж закінчиться війна»
У шість років вона ховалася від німецьких фашистів, а у 83 – від російських: як історія незламної пенсіонерки з Київщини надихнула мільйони українців
1030 російських солдатів минулої доби відправились на «концерт кобзона»: бойові втрати ворога станом на 7 лютого
Науково доведено! Український богатир Ілля Муромець зробив свої перші кроки у 33 роки, а до цього був паралізований
Читати більше